Zebex Z-3100

Zebex Z-3100

219,00 zł* 219

*Cena brutto

Zebex Z-3100 to średniego zasięgu ręczny diodowy czytnik kodów kreskowych wykorzystujący do odczytu technikę CCD/CMOS. Czytnik o odległość odczytu do 35 cm odczytuje odczytuje wszystkie standardowe kody, włącznie z nowym standardem GS1 DataBar.

Więcej informacjiZebex Z-3100 to średniego zasięgu ręczny diodowy czytnik kodów kreskowych wykorzystujący do odczytu technikę CCD/CMOS. Czytnik o odległość odczytu do 35 cm odczytuje wszystkie standardowe kody, włącznie z nowym standardem GS1 DataBar.

Dzięki technologii Ultrascan odczyt następuje z odległości do 30 cm, z szybkością 330 skanów na sekundę co pozwala na bardzo komfortową pracę. A dzięki lekkiej, ergonomicznej i trwałej obudowie praca z tym urządzeniem staje się wyjątkowo przyjemna.

Czytnik może pracować w dwóch trybach: z odczytem wyzwalanym przy pomocy przycisku lub w trybie automatycznym nie wymagającym przycisku.

Urządzenie posiada wbudowane trzy interfejsy komunikacyjne: szeregowy RS232, USB oraz emulację klawiatury PS2. Zmiana sposobu komunikacji czytnika z urządzeniem współpracującym (komputer PC, kasa fiskalna) wiąże się jedynie z wymianą kabla transmisyjnego i zmianą parametrów transmisji.

Czytnik jest urządzeniem programowalnym. Jego parametry można zmienić odczytując odpowiednie kody programujące. Pozwala to na dostosowanie parametrów urządzenia do wymagań i potrzeb użytkownika. Wewnątrz czytnika nie ma ruchomych części, co powoduje, że jest on wyjątkowo odporny na wstrząsy – test upadku z 1,5 m.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruZebex Z-3100
Typ urządzeniaręczny czytnik kodów kreskowych, Linear Imager
Przeznaczeniehandel, biuro, urzędy, biblioteki, stacje benzynowe, apteki
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Źródło światłaWidzialna dioda LED 617 nm
Odległość odczytudo 35 cm (w zależności od gęstości kodu kreskowego)
Rozdzielczość czytnika4 - 20 mil
Szybkość odczytudo 330 odczytów na sekundę
Możliwe interfejsy czytnikaUSB, KBW (klawiaturowy), RS232
Praca czytnikaprzycisk wyzwalający odczyt, odłączalny kabel transmisyjny
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)64,4
Głębokość (mm)104,9
Wysokość (mm)152,3
Waga (kg)0,084 (bez kabla)
--- WARUNKI PRACY ---
Temperatura0 - 50 °C (32 – 122 °F)
Wilgotność5 – 95% RH (bez kondensacji)
--- AKCESORIA ---
Opcjakabel komunikacyjny 2m

Do pobrania

Ulotka Zebex Z-3100 Pobierz