CipherLab RK25

CipherLab RK25

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

RK25 firmy CipherLab oferuje wybór z 2 fizycznych klawiatur: 25 lub 28 klawiszy. Fizyczne przyciski pozwalają użytkownikom z łatwością wyczuć i naciskać przyciski dla szybszego wprowadzania danych z większą dokładnością, nawet w aplikacjach wymagających od użytkowników czytania i jednocześnie wprowadzania danych.

Więcej informacjiRK25 firmy CipherLab oferuje wybór z 2 fizycznych klawiatur: 25 lub 28 klawiszy. Fizyczne przyciski pozwalają użytkownikom z łatwością wyczuć i naciskać przyciski dla szybszego wprowadzania danych z większą dokładnością, nawet w aplikacjach wymagających od użytkowników czytania i jednocześnie wprowadzania danych. Zbudowany dla użytkowników w handlu, w lekkich warunkach magazynowych i pracowników mobilnych w terenie, sprawdza się w najbardziej zróżnicowanych zachowaniach użytkowników w każdym środowisku z dużymi wymaganiami w zakresie gromadzenia danych. Terminal mobilny RK25 bez wysiłku łączy zalety komputerów dotykowych z klasycznymi terminalami przenośnymi w jedno niezawodne urządzenie.

Najważniejsze cechy kolektora:

• android 7 Nougat z GMS,
• wydajny procesor Qualcomm Quad-core 1.4 GHz,
• dotykowy wyświetlacz LCD 4,0”,
• czytnik kodów 1D lub 2D Imager,
• komunikacja bezprzewodowa: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e; GSM/4G/LTE; Bluetooth® Class II, V4.0 BLE, V2.1 with Enhanced Data Rate (EDR),
• norma IP65, odporność na upadek z wysokości 1,5 m

Zastosowanie:

Odczytywane kody:

Minimalna temperatura pracy:

Specyfikacja

Nazwa towaruRK25
Typ urządzeniabezprzewodowy
AkumulatorAkumulator 3.8V, 4000 mAh Li-Polymer
Szerokość (mm)26
Głębokość (mm) 73.8
Wysokość (mm)168
Waga (kg)0.292

Do pobrania