POS ELZAB P15+

POS ELZAB P15+

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

Terminal POS ELZAB P15+ to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy.

Więcej informacjiNowość
Następca popularnego modelu POS ELZAB P10+. W stosunku do poprzednika oferuje znacznie bardziej pojemną podstawę, która jest w stanie pomieścić zarówno zasilacz jak i kable.
POSa można zamontować na ścianie korzystając z uchwytu zgodnego ze standardem VESA75. Dzięki przemyślanej konstrukcji instalacja i serwisowanie POSa to czysta przyjemność. Specjalny zaczep pozwala na łatwy i szybki demontaż podstawy od części komputerowej. Urządzenie posiada specjalną kieszeń na dysk SSD 2,5” a zdjęcie tylnej pokrywy zajmuje nawet mniej doświadczonemu serwisantowi mniej niż minutę.
Port szeregowy (DSUB9) ma możliwość ustawienia w BIOSie napięcia 5V lub 12V.

Wysoka jakość
Zastosowane markowe podzespoły renomowanych firm takich jak Intel® pozwolą na wieloletnią bezawaryjną pracę. Ponadto 15 calowy ekran charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem ochrony IP65 co oznacza całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz ochronę przed strumieniem wody z dowolnego kierunku.
Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Wydajność
Serce komputera stanowi niezawodny czterordzeniowy i czterowątkowy procesor Intel Celeron J1900 taktowany częstotliwością 2,0 GHz z chłodzeniem pasywnym. Komputer wyposażony jest w jedną kość pamięci RAM o wielkości 4 GB oraz dysk SSD o pojemności 128 GB.

Uniwersalność
Terminal współpracuje ze wszystkimi programami sprzedażowymi (handel i gastronomia) działającymi w środowiskach Microsoft i Linux. Liczne porty wejścia/wyjścia pozwalają na jednoczesne podpięcie wielu urządzeń peryferyjnych np. wag, drukarek, czytników.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruPOS ELZAB P15+
Typ urządzeniaterminal POS
Przeznaczeniesklepy spożywcze, odzieżowe, internetowe, mięsne, drogerie, piekarnie i cukiernie, punkty gastronomiczne
KolorCZARNY
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Pamięć4GB DDR3 SO-DIMM
ProcesorIntel® Celeron J1900 2.0GHz
DźwiękLine out
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatora15" 1024 x 768
--- INTERFEJSY ---
USB3+2 x USB 2.0 + 1 x USB 3.0
LAN1x RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
Inne interfejsy3 x D-SUB9 (COM#1/2 – 5V/12V), 1 x RJ45
--- ZASILANIE ---
Zasilaczdla dedykowanego monitora klienta 11,6”

Do pobrania

InstrukcjaPOS-ELZAB-P15+ Pobierz