Zebra DS9308 2D

Zebra DS9308 2D

1 159,00 zł* 1159

*Cena brutto

W sklepach ogólnospożywczych i aptekach, restauracjach szybkiej obsługi i innych środowiskach w handlu detalicznym przestrzeń na ladzie jest ograniczona, upadki i zalania na porządku dziennym, a potrzeba dbania o jak największe zadowolenie klienta ma zawsze kluczowe znaczenie.

Więcej informacjiW sklepach ogólnospożywczych i aptekach, restauracjach szybkiej obsługi i innych środowiskach w handlu detalicznym przestrzeń na ladzie jest ograniczona, upadki i zalania na porządku dziennym, a potrzeba dbania o jak największe zadowolenie klienta ma zawsze kluczowe znaczenie. Przedstawiamy serię DS9300 ? skaner prezentacyjny, który zmieści się wszędzie, zeskanuje wszystko i który został stworzony z myślą o niezawodnej pracy przez cały dzień. Dzięki mikroprocesorowi 800 MHz, wysokiej rozdzielczości czujnikowi megapikselowemu oraz unikatowej inteligentnej technologii obrazowania PRZM firmy Zebra seria DS9300 błyskawicznie rejestruje kody kreskowe w praktycznie dowolnym stanie, na dowolnym podłożu. A wiodąca w branży prędkość odczytu i najszersze w tej klasie pole widzenia sprawiają, że seria DS9300 może rejestrować kody kreskowe tak szybko, jak szybko są one skanerowi prezentowane.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruZebra DS9308 2D
Typ urządzeniastacjonarny czytnik kodów, area imager 2D
Przeznaczeniehandel, stacje benzynowe, apteki
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Źródło światłaLED
Odległość odczytudo 27,0 cm (w zależności od gęstości kodu kreskowego)
Możliwe interfejsy czytnika1 x USB 1.1 , PS/2 , RS-232 (COM) , RS-485
Praca czytnikaodczyt kodów z ekranów telefonów komórkowych, elektronika półprzewodnikowa zapewnia cichą pracę i najwyższą niezawodność
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)86
Głębokość (mm)83
Wysokość (mm)145
Waga (kg)0,6
--- WARUNKI PRACY ---
Temperatura0 – 40 °C
Wilgotnośćwilgotność względna: 5 – 95 %

Do pobrania