Datalogic Magellan 1500i 2D

Datalogic Magellan 1500i 2D

995,00 zł* 995

*Cena brutto

Wielokierunkowy skaner Magellan 1500i jest wszechstronnym i stylowym dodatkiem do każdego punktu sprzedaży.  Najnowsza technologia obrazowania, bezproblemowo dekoduje zarówno kody 1D, jak i 2D. Dostępne czarno-białe obudowy uzupełniają różnorodne punkty sprzedaży, dzięki czemu Magellan 1500i wpasuje się w sklepie spożywczym, aptece, na poczcie, a nawet w ekskluzywnym butiku.

Więcej informacjiKAPITALNA SKUTECZNOŚĆ SKANOWANIA

Wielokierunkowy czytnik prezentacyjny Magellan 1500i stanowi wszechstronny i stylowy dodatek do każdego punktu sprzedaży. Dzięki najnowszej architekturze połączonej z jakością bibliotek dekodujących Datalogic, Magellan 1500i bezproblemowo odczytuje kody kreskowe 1D i 2D ze wszystkich rodzajów powierzchni, od etykiet drukowanych, przez mobilne kupony czy karty lojalnościowe, na biletach i kartach pokładowych kończąc. Inteligentny, schowany w obudowie system podświetlania na bieżąco optymalizuje intensywność światła, zapewniając tym samym wysoki komfort pracy operatorom oraz umożliwiając im szybkie i sprawne skanowanie produktów. Dzięki opcji odczytywania kodów Digimarc®, Magellan 1500i jest obecnie najbardziej funkcjonalnym skanerem w swojej klasie.

SZEROKI WACHLARZ ZASTOSOWAŃ

Magellan 1500i dostępny jest w kolorze czarnym lub białym, dzięki czemu doskonale wpasuje się w wystrój każdego sklepu czy punktu sprzedaży. Skaner ten zaprezentuje się równie dobrze w sklepie spożywczym, w aptece, na poczcie czy też w luksusowym butiku. Dzięki najbardziej kompaktowym w swojej klasie wymiarom, Magellan 1500i będzie idealnym wyborem w przypadku stanowisk kasowych o ograniczonej przestrzeni. Dzięki inteligentnemu układowi przewodów czytnik jest wygodny w obsłudze i bez problemu może zostać zamontowany przy ścianie lub witrynie dla oszczędności miejsca. Mnogość opcji montażu pozwala dostosować lokalizację urządzenia do naszych potrzeb. Czytnik można zamontować na wysokim regulowanym podnośniku, niskiej podstawce, na podstawce magnetycznej oraz wsporniku montażowym w kształcie litery L.

CECHY KLASY PREMIUM

Zdalne zarządzanie dostępne jest wraz ze sterownikami OPOS, JavaPOS, IBM Systems Director®, a także z Wavelink® Avalanche®. Warte podkreślenia są cechy wspólne dla całej grupy czytników Magellan 2D, które w ramach Wartości Dodanej pozwalają na zastosowanie dodatkowych funkcjonalności.

FUNKCJONALNOŚĆ

• Zaawansowany technicznie Imager zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i niezawodność,
• Błyskawiczny odczyt kodów 1D i 2D, zarówno drukowanych jak i wyświetlanych na ekranie telefonów komórkowych, laptopów lub tabletów,
• Opcjonalne odczytywanie kodów ukrytych Digimarc®,
• Subtelne, inteligentne podświetlenie kodu zapewniające komfort użytkowania i bezpieczeństwo dla wzroku,
• Kompaktowy i ergonomiczny kształt urządzenia pozwalający na skanowanie ręczne lub prezentacyjne,
• Celownik LED umożliwiający precyzyjne skanowanie list Price Look Up (PLU) lub niewielkich przedmiotów,
• Green Spot – najlepsza z możliwych forma potwierdzenia odczytu,
• Przechwytywanie obrazu,
• Regulowana podstawa,
• Interfejsy: RS-232 lub USB,
• Kompatybilność z Checkpoint® Systems EAS oraz Interlock,
• Łatwość monitorowania, konfiguracji oraz aktualizacji poprzez Remote Management, Scanalyzer™, Aladdin™ lub z instrukcji programowania,
• Plany serwisowe EASEOFCARE oferujące szeroki wachlarz ochrony inwestycji, zapewniające maksymalną produktywność oraz zwrot z inwestycji.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruDatalogic Magellan 1500i
Typ urządzeniastacjonarny czytnik kodów, area imager 2D
Przeznaczeniehandel, stacje benzynowe, apteki
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Źródło światłaLED
Odległość odczytu0 – 30 cm (w zależności od gęstości kodu kreskowego)
Rozdzielczość czytnika5 - 24 mil
Możliwe interfejsy czytnikaUSB Keyboard; USB COM; OEM (IBM) USB; RS-232
Praca czytnikapraca w trybie automatycznym, odłączalny kabel transmisyjny, system „green spot”
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)75
Głębokość (mm)60
Wysokość (mm)150
Waga (kg)0,240
--- WARUNKI PRACY ---
Temperatura0 – 40 °C
Wilgotnośćwilgotność względna: 5 – 95 %

Do pobrania

Ulotka Datalogic Magellan 1500i Pobierz
Instrukcja Magellan 1500i Pobierz