NOVITUS NEXT CZARNY

NOVITUS NEXT CZARNY

2 693,70 zł*

*Cena brutto

3 lata gwarancji !!! - pytaj przy zakupie kasy

NOVITUS NEXT jest pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

Więcej informacji> > Program Novitus On-line Ready (Edycja 2018) < <

3 lata gwarancji !!! - pytaj przy zakupie kasy

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością. Udało się. To najlepsza kasa, jaką stworzyliśmy w naszej 22 letniej historii.

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

DZWONIĄC DOSTANIESZ NAJLEPSZĄ CENĘ!

NOWOŚĆ

Do kasy Next można już podłączyć wolnostojący wyświetlacz! Wyświetlacz może współpracować również z kasami: PS4000E, Sento LAN E, Soleo LAN E. Jest to wyświetlacz LCD na podstawie. Obszar wyświetlania: 4,3 cala, kolorowy. Wysokość całego wyświetlacza to 37 cm (na zamówienie może być dowolna wysokość). Wyświetlacz łączony jest do kas przewodem RS232 (wtyk RJ45) o długości ok. 1,25 m (nadmiar przewodu można schować w podstawie wyświetlacza).

Do uruchomienia wyświetlacza konieczne jest włączenie zasilania +5V na złącze RS232 kasy, do którego wyświetlacz jest podłączany (serwis).

wyswietlacz_next

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaru NOVITUS NEXT
Typ urządzenia kasa fiskalna
Przeznaczenie wszystkie punkty handlowe i usługowe
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów bez ograniczeń
Grupy towarowe / działy bez ograniczeń
Rabaty / narzuty Tak
Opakowania zwrotne bez ograniczeń
Stawki PTU 7
Liczba pozycji na paragonie bez ograniczeń
Elektroniczna kopia Tak
Pamięć chroniona Nie
Logo graficzne w nagłówku tak
Bufor bez ograniczeń
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmu FUJITSU FTP 628
Obcinacz papieru Tak
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru/etykiety (mm) 57
Długość rolki papieru/etykiety (m) 60
Metoda druku termiczny
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatora Ekran 7 cali TFT z panelem dotykowym
Wyświetlacz klienta LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, czarno-biały
--- KLAWIATURA ---
Typ klawiatury mechaniczna oraz panel dotykowy
Liczba klawiszy 20
--- INTERFEJSY ---
RS232 3
USB USB host, USB OTG
LAN 1
Inne interfejsy Micro HDMI, audio
Szuflada Pasywna
Urządzenia współpracujące komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
--- ZASILANIE ---
Zasilacz zasilacz zewnętrzny 230V / 12V, 2A
Akumulator 7,4V, 2000mAh
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm) 262
Głębokość (mm) 242
Wysokość (mm) 96
Waga (kg) 1,8

Do pobrania