NOVITUS SENTO LAN E

NOVITUS SENTO LAN E

1 709,70 zł 1 590,00 zł* 1590

*Cena brutto

3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie kasy

NOVITUS SENTO LAN E został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb. Jest mała, zgrabna i ma nowoczesny wygląd. Ergonomia budowy sprawia, że wielogodzinna praca na Sento Lan E będzie zawsze przyjemna i wygodna.

Więcej informacji3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie kasy

Sento LAN E z wyglądu przypomina jedynie modyfikację wcześniejszego modelu, jednak jest to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę kasy Sento E i posiada wszystkie jej funkcje, ale jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

Sento LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Posiada bufor ON-Line mogący pomieścić aż 20.000 wpisów. Towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów) a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z różnymi prawami dostępu. W bazie towarowej można zaprogramować 64 opakowania, które można przypisać do towarów, tworząc aż 1.000 tandemów. Nowością jest również możliwość tworzenia powiązań (kompletów) towar + towar. Kasa prowadzi kontrolę stanów magazynowych sprzedawanych towarów, posiada funkcję „sprawdzarki cen”, wykonania przeceny towarów. Do sprzedawanych towarów można dołączyć dodatkowy opis towaru z wcześniej zaprogramowanych w bazie lub podany z klawiatury podczas sprzedaży.

Najważniejszą nowością w kasie tej klasy jest złącze LAN – to złącze, dzięki któremu z kasą możne się komunikować z dowolnego miejsca na świecie, zapewniającego największą stabilność i prędkość połączenia.

Dodatkowe akcesoria

Do kasy Next można podłączyć wolnostojący wyświetlacz! Wyświetlacz może współpracować również z kasami: Novitus Next, Soleo LAN E, PS4000E. Jest to wyświetlacz LCD na podstawie. Obszar wyświetlania: 4,3 cala, kolorowy. Wysokość całego wyświetlacza to 37 cm (na zamówienie może być dowolna wysokość). Wyświetlacz łączony jest do kas przewodem RS232 (wtyk RJ45) o długości ok. 1,25 m (nadmiar przewodu można schować w podstawie wyświetlacza).

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruNOVITUS SENTO LAN E
Typ urządzeniakasa fiskalna z elektroniczną kopią
Przeznaczeniemałe, średnie, duże i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów16000
Grupy towarowe / działy100
Liczba kasjerów32
Rabaty / narzutyTak
Opakowania zwrotne64
Stawki PTU7
Elektroniczna kopiaTak
Pamięć chronionaNie
Bufor20000
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmutermiczny, typu clamshell
Obcinacz papieruNie
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Długość rolki papieru/etykiety (m)do 60 mb
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatoragraficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele
Wyświetlacz klientagraficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele
--- KLAWIATURA ---
Typ klawiaturyalfanumeryczna, switchowa
Liczba klawiszy19
Klawisze funkcyjne14 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży
--- INTERFEJSY ---
RS2323
USB1
LAN1
Szufladapasywna 6-24V (W Sento LAN E również szuflada aktywna)
Urządzenia współpracującekomputer, czytnik (RS232, USB), waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth, drukarka zamówień, monitoring, PC2. Dodatkowo WiFi i GSM w Sento LAN E+
--- ZASILANIE ---
Zasilaczzasilacz zewnętrzny 230 V / 15 V, 2A
Akumulatorwbudowany akumulator 6V, 3Ah (60 000 wierszy, 2 000 paragonów)
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)299
Głębokość (mm)212
Wysokość (mm)100
Waga (kg)1,8
--- AKCESORIA ---
Opcjawolnostojący wyświetlacz klienta

Do pobrania

Ulotka Sento LAN E Pobierz