ELZAB LLT

ELZAB LLT

1 771,20 zł* 1771.2

*Cena brutto

Sprawdzarka ELZAB LLT to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale posiada również szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej. ELZAB LLT charakteryzuje liniowy (linear imager) czytnik kodów kreskowych.

Więcej informacjiSprawdzarka ELZAB LLT to urządzenie zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Odczyt kodów kreskowych

W sprawdzarce zastosowano czytnik liniowy typu linear imager, co stanowi rozwiązanie ekonomiczne, ale wymagające odpowiedniego ustawienia towaru. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych o niewielkim natężeniu ruchu.

Możliwość dołączenia czytnika zewnętrznego

Gdy wiele towarów w placówce posiada duże gabaryty i odczyt kodu przez zabudowany czytnik jest utrudniony lub niemożliwy, do sprawdzarki można podpiąć czytnik ręczny.

Dźwiękowe odtwarzanie cen

Absolutna nowość w tego typu urządzeniach. Konstrukcja nowej linii sprawdzarek umożliwia odtwarzanie dźwiękowe ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego lub męskiego. Ta zaleta stanowi nieocenioną pomoc dla osób mających problem z odczytaniem ceny z wyświetlacza.

Wyświetlacz

W sprawdzarce zastosowano kolorowy, podświetlany wyświetlacz graficzny TFT 4,3'' o rozdzielczości 480x272. Wyrazisty, przyjazny dla oka obraz o wysokiej jakości znacznie rozszerza możliwości sprawdzarki. Na wyświetlaczu może być prezentowana grafika zachęcająca do odczytania ceny na produkcie. Podczas sprawdzania ceny przez klienta sprawdzarka może wyświetlić, poza nazwą i ceną, dodatkowe informacje związane z wybranym produktem w postaci grafik reklamowych lub promocyjnych. Wyświetlacz umożliwia również wyświetlanie grafik reklamowych w czasie, gdy sprawdzarka znajduje się w stanie gotowości.

Komunikacja z systemem komputerowym

Sprawdzarki LLT komunikują się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN. Zarówno transmisja danych jak i zasilanie mogą być prowadzone jednym kablem. Maksymalna odległość pomiędzy sprawdzarką LAN a modułem zasilania wynosi 100 m. Sprawdzarki w wersji LAN w momencie odczytania kodu kreskowego wysyłają zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego.

Centralne pamiętanie bazy towarowej gwarantuje zgodność danych na wszystkich zainstalowanych w sieci urządzeniach.

Nawet przy dużej liczbie sprawdzarek zintegrowanych z programem magazynowym odpowiedź i wyświetlenie informacji o nazwie i cenie towaru są natychmiastowe.

Montaż

Sprawdzarki są przystosowane do mocowania na ścianie lub słupie. Służy do tego płyta mocująca. Pozwala ona również na mocowanie sprawdzarki na uchwycie lub wysięgniku. Rozstaw dodatkowych otworów jest dostosowany do rozstawu uchwytów popularnych w handlu.

Zasilanie

Niezbędnym wyposażeniem sprawdzarek są moduły zasilania i zasilacze. Sprawdzarki pracujące w sieci LAN można zasilać lokalnie lub zdalnie przez kabel komunikacyjny. Każda sprawdzarka wyposażona jest w gniazdo zasilania dedykowane do zasilacza sieciowego 33V 1,6A. W instalacjach z jedną sprawdzarką polecaną metodą zasilania jest zastosowanie zasilacza PoE.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruELZAB LLT
Typ urządzeniasprawdzarka cen z czytnikiem liniowym typu linear imager
Przeznaczeniepunkty handlowe
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Kody kreskoweEAN13, EAN8, EAN128, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, Code 93 oraz inne standardowe kody kreskowe
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz klientaTFT graficzny z podświetleniem 4,3” (480x272 punkty)
--- INTERFEJSY ---
USB1 x USB-A (pamięć zewnętrzna)
LAN1 x RJ45 (LAN Standard 100Mb/s + zasilanie zdalne)
Inne interfejsyDSUB9 (zewnętrzny czytnik kodów kreskowych)
--- ZASILANIE ---
Zasilacz24 – 60 V DC
Temperatura pracy0°C – 40°C, wilgotność: 40% - 80% (bez kondensacji)
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)173
Głębokość (mm)137
Wysokość (mm)197
Waga (kg)1,4
--- AKCESORIA ---
OpcjaZasilacz sieciowy 33V/1,6A (A65) Zasilacz PoE Moduł zasilania MZAS do sieci LAN (MZ1) Moduł zasilania MRPS-2 4xLAN (MZ6) Moduł zasilania MR 4xLAN (MZ5) Zasilacz sieciowy MZAS 33V/1,6 (A68)

Do pobrania

Ulotka - sprawdzarki cen ELZAB Pobierz
Instrukcja - sprawdzarki cen LAN Pobierz