ELZAB WWT

ELZAB WWT

2 386,20 zł* 2386.2

*Cena brutto

Sprawdzarka ELZAB WWT to urządzenie nowej generacji zaprojektowane do pracy w sieci bezprzewodowej WLAN. Wymiana danych z systemem komputerowym sklepu realizowana jest poprzez sieć WiFi. ELZAB WWT charakteryzuje wielokierunkowy laserowy czytnik kodów kreskowych.

Więcej informacjiSprawdzarka ELZAB WWT to urządzenie nowej generacji zaprojektowane do pracy w sieci bezprzewodowej WLAN. Wymiana danych z systemem komputerowym sklepu realizowana jest poprzez sieć WiFi.

Jej podstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego ma szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej.

Odczyt kodów kreskowych

W sprawdzarce zastosowano czytnik wielokierunkowy laserowy, co pozwala na łatwy odczyt kodów nawet wysokiej gęstości z większej odległości. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych, w których występuje duży przepływ towarów i klientów.

Możliwość dołączenia czytnika zewnętrznego

Gdy wiele towarów w placówce posiada duże gabaryty i odczyt kodu przez zabudowany czytnik jest utrudniony lub niemożliwy, do sprawdzarki można podpiąć czytnik ręczny.

Dźwiękowe odtwarzanie cen

Absolutna nowość w tego typu urządzeniach. Konstrukcja nowej linii sprawdzarek umożliwia odtwarzanie dźwiękowe ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego lub męskiego. Ta zaleta stanowi nieocenioną pomoc dla osób mających problem z odczytaniem ceny z wyświetlacza.

Wyświetlacz

W sprawdzarce zastosowano kolorowy, podświetlany wyświetlacz graficzny TFT 4,3'' o rozdzielczości 480x272. Wyrazisty, przyjazny dla oka obraz o wysokiej jakości znacznie rozszerza możliwości sprawdzarki. Na wyświetlaczu może być prezentowana grafika zachęcająca do odczytania ceny na produkcie. Podczas sprawdzania ceny przez klienta sprawdzarka może wyświetlić, poza nazwą i ceną, dodatkowe informacje związane z wybranym produktem w postaci grafik reklamowych lub promocyjnych. Wyświetlacz umożliwia również wyświetlanie grafik reklamowych w czasie, gdy sprawdzarka znajduje się w stanie gotowości.

Komunikacja z systemem komputerowym

Sprawdzarki WWT komunikują się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci bezprzewodowej WLAN. Dostęp do sieci może być zrealizowany poprzez dowolny punkt dostępowy (Access Pont) zgodny z normą IEEE 802.11b/g. Zasięg zależy od zlokalizowania sprawdzarki i punktu dostępowego.

elzab_wlt_wifi.jpg

Sprawdzarki w wersji WiFi w momencie odczytania kodu kreskowego wysyłają zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego.

Centralne pamiętanie bazy towarowej gwarantuje zgodność danych na wszystkich zainstalowanych w sieci urządzeniach.

Nawet przy dużej liczbie sprawdzarek zintegrowanych z programem magazynowym odpowiedź i wyświetlenie informacji o nazwie i cenie towaru są natychmiastowe.

Montaż

Sprawdzarki są przystosowane do mocowania na ścianie lub słupie. Służy do tego płyta mocująca. Pozwala ona również na mocowanie sprawdzarki na uchwycie lub wysięgniku. Rozstaw dodatkowych otworów jest dostosowany do rozstawu uchwytów popularnych w handlu.

Zasilanie

Niezbędnym wyposażeniem sprawdzarek są zasilacze. Sprawdzarki pracujące w sieci bezprzewodowej WLAN należy zasilać lokalnie. Każda sprawdzarka wyposażona jest w gniazdo zasilania dedykowane do zasilacza sieciowego 33V 1,6A.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruSprawdzarka cen ELZAB WWT
Typ urządzeniasprawdzarka cen z czytnikiem wielokierunkowym typu area imager
Przeznaczeniepunkty handlowe
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Kody kreskoweEAN13, EAN8, EAN128, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, Code 93 oraz inne standardowe kody kreskowe
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz klientaTFT graficzny z podświetleniem 4,3” (480x272 punkty)
--- INTERFEJSY ---
USB1 x USB-A (pamięć zewnętrzna)
Inne interfejsyDSUB9 (zewnętrzny czytnik kodów kreskowych); gniazdo SMA (antena)
--- ZASILANIE ---
Zasilacz24 – 60 V DC
Temperatura pracy0°C – 40°C, wilgotność: 40% - 80% (bez kondensacji)
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)173
Głębokość (mm)137
Wysokość (mm)197
Waga (kg)1,4
--- AKCESORIA ---
OpcjaZasilacz sieciowy 33V/1,6A (A65)

Do pobrania

Ulotka - sprawdzarki cen ELZAB Pobierz
Instrukcja sprawdzarki cen WLAN Pobierz