Newland HR4250 (Halibut)

Newland HR4250 (Halibut)

390,00 zł* 390

*Cena brutto

Zaprojektowany i stworzony, aby podnosić poprzeczkę: skaner przewodowy HR42 HD Halibut Corded zapewnia maksymalną wydajność i w niezawodnej i wytrzymałej obudowie.

Więcej informacjiSkanuj praktycznie każdy kod kreskowy.
Usprawnij i zoptymalizuj swoją linię produkcyjną ze skanerem przewodowym HR42 Halibut HD Corded. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie usprawnia skanowanie praktycznie każdego kodu kreskowego 1D i 2D drukowanego na papierze, plastiku i metalu, a także szeregu bezpośrednich oznaczeń części (DPM).

Niezrównana wydajność.
Skaner przewodowy HR42 Halibut HD Corded dysponuje aparatem megapiskelowym, dzięki czemu podnosi poprzeczkę w klasie skanerów ręcznych. Urządzenie jest w stanie odczytać szybciej i dokładniej małe, gęste oraz uszkodzone kody kreskowe, zapewniając maksymalną produktywność bez względu na okoliczności.

Przyjazna dla użytkownika technologia celowania.
Skaner przewodowy HR42 Halibut HD Corded został zaprojektowany z myślą o użytkowniku końcowym, dlatego posiada szybki i dokładny celownik laserowy do skanowania typu „point-and-shoot".

Solidna budowa.
Twoi pracownicy mogą śmiało korzystać z urządzenia Halibut HD Corded przez cały dzień, codziennie, dzięki obudowie odpornej na upadek z wysokości 1,8 m.  Halibut, zaprojektowany z myślą o lekkich środowiskach przemysłowych, wykonuje swoją pracę nawet po przypadkowym uderzeniu lub upuszczeniu.

Dostępny ze statywem Auto-Sense do zastosowań bez użycia rąk.

Zastosowanie.
Zastosowania w przemyśle lekkim, w tym w montażu elektronicznym, na linii produkcyjnej, w służbie zdrowia, usługach pocztowych i finansowych.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruNewland HR4250
Typ urządzeniaręczny czytnik kodów kreskowych
Przeznaczeniehandel, biuro, urzędy, biblioteki, stacje benzynowe, apteki
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Źródło światłaBiała dioda LED
Odległość odczytuDioda laserowa 650 nm
Możliwe interfejsy czytnikaUSB
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)74
Głębokość (mm)115
Wysokość (mm)161
Waga (kg)173 Gram
--- WARUNKI PRACY ---
Temperatura-20 do 50 °C
Wilgotnośćwilgotność względna: 5 – 95 %

Do pobrania