NOVITUS DEON LAN E

NOVITUS DEON LAN E

2 816,70 zł 2 324,70 zł*

*Cena brutto

3 lata gwarancji !!! - pytaj przy zakupie kasy

Drukarka fiskalna DEON E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Więcej informacji> > Program Novitus On-line Ready (Edycja 2018) < <

3 lata gwarancji !!! - pytaj przy zakupie kasy

Jest to przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów oraz Ministra Gospodarki. Kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell” powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Zalety tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący drukarkę do pracy przenośnej.

Nowa wersja drukarki Deon E ma możliwość zaprogramowania i drukowania na paragonie graficznego logo użytkownika w nagłówku oraz dowolnej grafiki w stopce paragonu.

Dzięki specjalnej formatce użytkownik może ze swojego programu wydrukować dowolny wydruk niefiskalny, również fakturę niefiskalną. Na takich wydrukach można umieszczać kody kreskowe o regulowanej wysokości, kody QR oraz dowolne z 10 zaprogramowanych w pamięci drukarki pliki graficzne.

Drukarka ma możliwość wydrukowania na paragonie NIP Nabywcy (również jego PESEL, REGON lub inne ID).

CECHY I FUNKCJE DEON E:

- niewielkie rozmiary i lekka konstrukcja,
- ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia,
- możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury,
- pierwsza drukarka przenośna z elektroniczną kopią wydruku,
- zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika,
- dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku) dostęp, do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania i kopiowania,
- dostarczony wraz z drukarką program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu okresowego i miesięcznego fiskalnego,
- szybki dostęp do wydruku ostatniego wydruku zarejestrowanego na kopii elektronicznej (kopia paragonu, raportu, innego wydruku).

Specyfikacja

Do pobrania