DATECS MALUCH EKO

DATECS MALUCH EKO

1 228,77 zł 999,00 zł*

*Cena brutto

DATECS MALUCH E.KO to jedyne urządzenie z kopią elektroniczną na rynku wśród kas małych mobilnych, która pomieści 40 m długości rolkę papieru. Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Kasa wyposażona jest również w system wymiany papieru typu „wrzuć i pracuj”. 

Więcej informacjiErgonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, możliwość pracy przy ujemnych temperaturach, duża baza towarowa oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych (np. Kiosk) i usługowych (np. Salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

Kasa została wykonana według nowego rozporządzenia w myśl którego możliwym jest ustalenie waluty podstawowej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem lub „od ręki” na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty podstawowej na dowolną walutę obcą np. EUR, USD, CHF etc. za paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą. Fakt zmiany waluty podstawowej jest zapisywany w pamięci fiskalnej. Kasa drukuje skrót waluty podstawowej np. PLN na paragonie fiskalnym oraz na raportach fiskalnych. Dodaliśmy również raport zmian waluty podstawowej.

CECHY I FUNKCJE URZĄDZENIA:

- znaczne obniżenie kosztów eksploatacji – brak papierowej rolki kontrolnej,
- szybki dostęp do kopii danych z poziomu menu kasy lub programu komputerowego,
- unikalny dla tej klasy urządzeń system wymiany papieru typu „wrzuć i pracuj”,
- bardzo szybka i prosta wymiana papieru,
- prędkość druku: 12 linii/sek.,
- druk termiczny szerokość rolki papieru: 57 mm.,
- długość rolki papieru: 40 m,
- bardzo wydajny, litowo-jonowy akumulator o pojemności 2.0 Ah,
- możliwość pracy w temperaturze od -5ºC do +40ºC akumulator pozbawiony jest „efektu pamięciowego”,
- wyświetlacz dla kasjera jest podświetlany w kolorze błękitnym.

Specyfikacja

Do pobrania