Subiekt 123 (InsERT)

Subiekt 123 (InsERT)

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

Subiekt 123 o narzędzie służące do sprawnego wystawiania faktur i innych dokumentów handlowych, zarządzania informacjami o klientach oraz oferowanych produktach. System dedykowany jest przedsiębiorstwom, które szukają intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

Więcej informacjiSubiekt 123 to narzędzie służące do sprawnego wystawiania faktur i innych dokumentów handlowych, zarządzania informacjami o klientach oraz oferowanych produktach. System dedykowany jest przedsiębiorstwom, które szukają intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

Subiekt 123 charakteryzuje:

  • Prosta obsługa
  • Szybkie wystawianie faktur i dokumentów handlowych (w różnych walutach)
  • Sprawne zarządzanie informacjami o klientach i produktach
  • Obsługa JPK

Dla biur rachunkowych przygotowana została wyjątkowa oferta: w ramach licencji specjalnej na Subiekta 123, mogą one udostępnić podstawową wersję programu tym klientom, których obsługują z wykorzystaniem systemów InsERT GT lub InsERT nexo.

W ten sposób zwiększa się konkurencyjność biura, które oprócz kompleksowej obsługi, może zaproponować swoim klientom również wygodny system do wystawiania dokumentów i zarządzania informacjami.

Subiekt 123 jest zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo oraz GT, dzięki czemu dokumenty wystawiane przez klientów biur rachunkowych błyskawicznie trafiają do systemów Insertu, używanych przez biuro.

Licencjonowanie

  • InsERT GT

Licencja umożliwia udostępnienie Subiekta 123 stu klientom, jednak nie większej grupie, niż łączna liczba podmiotów zarejestrowanych w używanych przez biuro programach Rachmistrz GT i Rewizor GT.

  • InsERT nexo

Biuro rachunkowe może udostępnić Subiekta 123 w wersji podstawowej bezpłatnie wszystkim klientom, których obsługuje z wykorzystaniem programów linii InsERT nexo.

Specyfikacja

Do pobrania