SOHO program dla hoteli (NOVITUS)

SOHO program dla hoteli (NOVITUS)

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

SOHO to program dla hoteli powstały przy współpracy z osobami na co dzień zarządzającymi obiektami hotelowymi i jest nieustannie doskonalone zgodnie z ich sugestiami.

Więcej informacjiProgram dla hoteli SOHO

Oprogramowanie SOHO powstało przy współpracy z osobami na co dzień zarządzającymi obiektami hotelowymi i jest nieustannie doskonalone zgodnie z ich sugestiami.

Już na etapie projektowania duży nacisk położony został na intuicyjność obsługi dzięki czemu unikamy długotrwałych i kosztownych szkoleń personelu.

Niewątpliwą zaletą programu jest łatwość jego instalacji i konfiguracji. Wielu właścicieli decyduje się na samodzielne wdrożenie systemu co dodatkowo obniża koszty nowego systemu. Załączony do programu szczegółowy podręcznik ułatwia rozpoczęcie pracy bez żadnych trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputera.

Bogata funkcjonalność i przyjazny interfejs sprawiają, że system SOHO sprawdza się w każdej sytuacji. Istotna cechą jest również to, iż system nie wymaga stałej opieki serwisowej, co czyni go produktem niemal dla każdego obiektu.

Modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie oprogramowanie do własnych potrzeb bez konieczności zakupu funkcjonalności niewykorzystywanej w danym obiekcie.

SOHO wraz z programem dedykowanym do obsługi sterfy wellness SOSPA oraz programem gastronomicznym SOGA stanowią kompleksowe rozwiązanie dla każdego obiektu branży hotelarsko-turystycznej.

Specyfikacja

Do pobrania