e Sale (Mayer)

e Sale (Mayer)

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

 • Kompleksowy system wspomagania sprzedaży mobilnej. Uzupełnia lukę pomiędzy klasycznymi programami komputerowymi (ściśle związanymi z biurem) a klientem. System eSale umożliwia lepszy i szybszy kontakt z klientami i jest przeznaczony dla pracowników mobilnych (przedstawicieli handlowych), wyposażonych w smartfon lub tablet.
Więcej informacjieSale może być wykorzystany do vansellingu (sprzedaż bezpośrednia u klienta) jak i presellingu (przyjmowanie zamówień w siedzibie klienta).

System eSale stworzony przez firmę MAYER S.C. jest jednym z pierwszych na rynku mobilnym rozwiązaniem wspomagającym pracę przedstawicieli handlowych, współpracującym z urządzeniami działającymi na platformie Android™.

Program jest kontynuacją naszego sprawdzonego przez setki klientów systemu eSale dla urządzeń z Windows Mobile™. Charakteryzuje się jednak zdecydowanie lepszą wydajnością (swobodna praca na kilkudziesięciu tysiącach kartotek) oraz nowym, przyjaznym i intuicyjnym interfejsem. Realizuje przy tym wszystkie funkcje eSale dla Windows Mobile™.

Zalety programu:

 •     eSale pobiera z programu ERP firmy pełną lub zawężoną listę towarów (z możliwością przyporządkowania odrębnego magazynu dla każdego przedstawiciela), uwzględniając między innymi takie informacje jak: aktualny stan magazynowy, cztery ceny sprzedaży, cenę zakupu (opcjonalnie), opakowanie zbiorcze, grupę.
 •     Kartoteki klientów (z możliwością zawężenia listy dla każdego przedstawiciela) zawierają między innymi: pełne informacje adresowe, domyślny rabat, typ i termin płatności, aktualne zadłużenie oraz limit, grupę.
 •     System rabatowy eSale uwzględnia: "gazetkę", rabat klienta, rabaty krzyżowe grupa klientów/grupa towarów, rabaty oraz ceny indywidualne klient/towar.
 •     eSale dysponuje szczegółową listą należności klientów w rozbiciu na poszczególne dokumenty, wraz z informacją o terminie wystawienia i płatności, wartością początkową oraz kwotą pozostała do zapłaty.
 •     Szablon numeracji dokumentów eSale jest konfigurowalny i umożliwia dopasowanie do dowolnej aplikacji. Jednym z jego elementów może być seria ustalana dla każdego typu dokumentu oraz przedstawiciela.
 •     Dokumenty wystawione w eSale są podczas komunikacji automatycznie wprowadzane do programu ERP w firmie. Zarówno pobieranie kartotek jak i rejestracja dokumentów to procesy w pełni zautomatyzowane, nie wymagające żadnej interwencji operatora (poza ostatecznym zatwierdzeniem dokumentu w aplikacji docelowej).
 •     Interfejs wymiany danych z programem ERP jest konfigurowalny w bardzo szerokim zakresie. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta.
 •     Podczas tworzenia aplikacji oraz interfejsów szczególną uwagę poświęcono bezpieczeństwu danych. Kilka poziomów zabezpieczeń daje praktycznie 100% gwarancję dostarczenia pełnych i prawidłowych informacji zarówno z jak i do aplikacji docelowej.
 •     Praca w trybie offline - przedstawiciel podczas pracy nie musi mieć  dostępu do internetu.
 •     Prosta obsługa oraz intuicyjny interfejs pozwalają na szybką i efektywną prace handlowca.
 •     Wymiana danych z systemem centralnym za pomocą sieci GSM oraz WiFi - pracownik mobilny nie musi przyjeżdżać do centrali firmy w celu przesłania danych.
 •     Drukowanie wszystkich typów dokumentów przy wykorzystaniu szerokiej gamy drukarek mobilnych i stacjonarnych.
 •     Fiskalizacja paragonów przy wykorzystaniu drukarek fiskalnych NOVITUS oraz POSNET.


eSale jest w pełni zintegrowany z takimi systemami ERP jak:

    Asseco: WF-Mag,

    Comarch ERP: Optima, XL, Klasyka - FPP

    InsERT: Subiekt GT, Subiekt Nexo, Navireo

    Insoft: PC-Market

    Soneta: Enova

    Streamsoft: PCBiznes

Jeżeli Twoja firma korzysta z innego systemu ERP skontaktuj się z nami. Prawdopodobnie istnieje możliwość integracji z eSale!

Specyfikacja

Do pobrania