NOVIMAG

NOVIMAG

356,70 zł* 356.7

*Cena brutto

Oprogramowanie NOVIMAG zostało przygotowane w celu umożliwienia tworzenia i edycji dokumentów magazynowych i handlowych bez potrzeby zapewniania ciągłego dostępu do stacjonarnego stanowiska komputerowego z zainstalowanym na nim systemem sprzedaży.

Więcej informacjiOprogramowanie NOVIMAG zostało przygotowane w celu umożliwienia tworzenia i edycji dokumentów magazynowych i handlowych bez potrzeby zapewniania ciągłego dostępu do stacjonarnego stanowiska komputerowego z zainstalowanym na nim systemem sprzedaży. Aplikacja została przygotowana do współpracy z terminalami typu „batch” (komunikacja poprzez kabel (USB lub RS232) z zainstalowanym systemem Windows CE 5.0. Program posiada możliwość importu bazy towarowej z systemu sprzedaży, przez co praca z nim jest wygodniejsza i przyjemniejsza, gdyż na ekranie wyświetlane są informacje o rozpoznanych towarach. Utworzone dokumenty mogą być wyeksportowane do komputera PC w celu ich przetworzenia przez system sprzedaży. Oprogramowanie NOVIMAG współpracuje z wieloma popularnymi systemami sprzedaży przy pomocy autorskiego oprogramowania Novitus stanowiącego integralną część oferowanego pakietu. Terminale z WindowsCE wraz z zainstalowanym oprogramowaniem Novimag można również zastosować wszędzie tam, gdzie były używane kolektory Cipherlab.

Funkcje oprogramowania:

- tworzenie i edycja wielu dokumaentów (PZ, MM, WZ, itp.)
- możliwość przerwania pracy z dokumentem i powrócenie do niego w dowolnym momencie,
- sumowanie towarów z tym samym kodem kreskowym,
- funkcja „weryfikatora cen”,
- obsługa kodów wagowych zgodnych ze specyfikacją GS1,
- po odebraniu danych z terminala możliwość wyboru dokumentu do przetworzenia przez system sprzedaży (jeśli jest ich więcej niż jeden)
- autonumeracja dokumentów,
- edycja poszczególnych pozycji w dokumencie,
- obsługa „towarów nieznanych”, możliwość dodawania nowych towarów do bazy towarowej w terminalu,
- automatyczne wpisywanie ilości towaru.
- wydruk etykiet na drukarce Zebra RW420 BT przy wykorzystaniu transmisji Bluetooth.
- kompletacja - możliwość wgrania dokumentu z listą towarów do wydania w celu wyeliminowania błędów podczas kompletacji zamówienia do klienta.
- dwa dodatkowe pola dla każdej pozycji dokumentu. Pola te mogą być edytowane w trybie kompletacji dokumentu, a następnie zwrócone poprzez eksport do pliku tekstowego.
- możliwość importu pojedynczego dokumentu z lokalnego pliku tekstowego (wymagane wejście w tryb kompletacji)
- możliwość eksportu dokumentu do lokalnego pliku tekstowego.
- wyszukiwanie towaru w bazie towarowej po nazwie (dostępne w czasie skanowania poprzez klawisz F2 lub jeśli kod jest pusty, a włączona jest odpowiednia opcja w ustawieniach programu.
- możliwość ochrony odrębnymi hasłami funkcji zmiany ustawień programu i wyjścia z programu.
- od wersji 1.5.0 dodano nowe sterowniki wykorzystujące protokół TCP/IP
- możliwość zapisania danych z terminala na serwerze FTP (plik TXT)
- od wersji 1.5.7 możliwe jest wgranie do terminala bazy kontrahentów i wprowadzenie tego pola do pliku z danymi.

Specyfikacja

Do pobrania