NOVITUS LINK ONLINE

NOVITUS LINK ONLINE

1 832,70 zł od 1 649,00 zł* 1649

*Cena brutto

3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie kasy

Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym.

Więcej informacji3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie kasy

Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

Kasa dostępna w białym i czarnym kolorze obudowy z pomarańczowymi lub szarymi wstawkami!

LINK Online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Firma Novitus stworzyła linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a platforma Novitus daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Komunikacja w nowoczesnym wydaniu

LINK Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

Nowe funkcje kasy są praktycznie bezobsługowe

Użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, a  jedynie zapewnić kasie połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Dane wygenerowane podczas pracy kasy (paragony, faktury, raporty, wydruki niefiskalne, zdarzenia itp.) wysyłane są automatycznie w postaci zaszyfrowanych i podpisanych podpisem cyfrowym danego urządzenia plików JPK do Centralnego Repozytorium Kas, zgodnie z ustalonym dla kasy harmonogramem.

Sprawdzona technologia

Kasa posiada wszystkie funkcje, które miały dotychczas kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, dodanie logo graficznego firmy w nagłówku paragonu oraz na innych wydrukach niefiskalnych. Pod paragonem fiskalnym można wydrukować dowolny tekst reklamowy, lub dowolna grafikę oraz kod QR.

Wygoda użytkowania

Kopia wydruków w kasie fiskalnej zapisywana jest w sposób elektroniczny w wewnętrznej  pamięci chronionej. Pamięć ta wystarcza na kilka lat pracy kasy. Kopie wydruków z pamięci chronionej są dostępne również dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie lub odczytać na komputerze PC za pomocą specjalnego programu dostarczonego wraz z kasą.

Z Centralnym Repozytorium Kas oraz programem sprzedaży kasa może komunikować się za pomocą standardowej sieci komputerowej poprzez wbudowane złącze LAN lub np. dołączony do portu USB moduł WiFi lub GSM.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruNOVITUS LINK ONLINE
Typ urządzeniakasa fiskalna
Przeznaczeniemałe, średnie, duże i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów20 000
Grupy towarowe / działy100
Liczba kasjerów32
Rabaty / narzutyTak
Opakowania zwrotne64
Stawki PTU7
Elektroniczna kopiaNie
Pamięć chronionaTak
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmuFUJITSU FTP 628: termiczny, easy loading
Obcinacz papieruNie
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Długość rolki papieru/etykiety (m)do 30
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatoragraficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
Wyświetlacz klientagraficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 pikseli
--- KLAWIATURA ---
Typ klawiaturyalfanumeryczna, switchowa
Liczba klawiszy20
Klawisze funkcyjne8
--- INTERFEJSY ---
RS2321
USB3 x USB host (A)
LAN1
SzufladaPasywna, 6-24V
Urządzenia współpracująceCRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive
--- ZASILANIE ---
Zasilaczzasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A
Akumulatorwbudowany akumulator żelowy 6V, 1,3 Ah
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)195
Głębokość (mm)216
Wysokość (mm)67
Waga (kg)1

Do pobrania

Instrukcja Novitus Link Online Pobierz
QuickStart - Novitus Link Online Pobierz