DATECS WP-500

DATECS WP-500

Cena na telefon*

*Cena brutto

Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Więcej informacjiKasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają zainstalowane wyświetlacze graficzne zapewniające czytelne informacje zarówno dla klienta jak i kasjera. Siedem linii wyświetlacza operatora zapewnia swobodne przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci oraz pokazuje aktualną datę i godzinę. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Innowacyjna konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych i średnich sklepów spożywczych, przemysłowych lub wielobranżowych.

Funkcje wydruku kwitów w połączeniu z dużą liczbą klawiszy bezpośrednich PLU znajdują zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro do drukowania zamówień, w pralni lub podobnych zakładach usługowych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klubów fitness, spa, siłowni czy basenów.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaru WP-500
Typ urządzenia kasa fiskalna
Przeznaczenie kasa do małego i średniego sklepu
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów 24 000
Grupy towarowe / działy 99
Liczba kasjerów 30
Formy płatności 5 - programowalne – KARTA, BON, PRZELEW, CZEK, KUPON
Stawki PTU 7 (A-G)
Elektroniczna kopia Nie
Pamięć chroniona Tak
Logo graficzne w nagłówku Tak
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmu Termiczny EPSON LTP01
Obcinacz papieru Nie
Liczba znaków w wierszu Do 42 znaków
Szerokość papieru (mm) 57
Szybkość wydruku (linii/s) 14
Długość rolki papieru (m) 30
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatora Podświetlany, graficzny LCD, trzy linie, maksymalnie 25 znaki w linii
Wyświetlacz klienta Podświetlany, graficzny LCD, dwuliniowy, maksymalnie 16 znaków w linii
--- KLAWIATURA ---
Liczba klawiszy 48
Klawisze funkcyjne 18 klawiszy bezpośrednich PLU / 9 klawiszy funkcyjnych
--- INTERFEJSY ---
--- ZASILANIE ---
Zasilacz Zasilacz zewnętrzny: DC 9V/3.5 A
Akumulator Li-Polymer 7.4 V/2000 mAh
Temperatura pracy Od -5°C do +45°C
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm) 234
Głębokość (mm) 215
Wysokość (mm) 73
Waga (kg) 1.016 kg bez papieru

Do pobrania