DATECS WP-25

DATECS WP-25

Cena na telefon*

*Cena brutto

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Więcej informacjiKasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.
Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Dopracowana konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, małe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe. Funkcje wydruku zamówień znajda zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro barach itp. Kasa znajduje zastosowanie przy sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Rekomendowana również do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie sprzętu, gry, place zabaw.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaru WP-25
Typ urządzenia kasa fiskalna
Przeznaczenie kasa dla handlu i usług
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów 16 000
Grupy towarowe / działy 99
Liczba kasjerów 30
Formy płatności 5 - programowalne – KARTA, BON, PRZELEW, CZEK, KUPON
Stawki PTU 7 (A-G)
Elektroniczna kopia Nie
Pamięć chroniona Tak
Logo graficzne w nagłówku Tak
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmu Termiczny EPSON LTP01
Obcinacz papieru Nie
Liczba znaków w wierszu Do 42 znaków
Szerokość papieru (mm) 57
Szybkość wydruku (linii/s) 14
Długość rolki papieru (m) 30
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatora Podświetlany, graficzny LCD, trzy linie, maksymalnie 22 znaki w linii
Wyświetlacz klienta Podświetlany, graficzny LCD, dwuliniowy, maksymalnie 16 znaków w linii
--- KLAWIATURA ---
Liczba klawiszy 33
Klawisze funkcyjne 6 klawiszy bezpośrednich PLU / 9 klawiszy funkcyjnych
--- INTERFEJSY ---
--- ZASILANIE ---
Zasilacz Zasilacz zewnętrzny: DC 9V/3.5 A
Akumulator Li-Polymer 7.4 V/2000 mAh
Temperatura pracy Od -5°C do +45°C
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm) 160
Głębokość (mm) 233
Wysokość (mm) 65
Waga (kg) 0.676 kg bez papieru

Do pobrania