DATECS WP-25 PLUS

DATECS WP-25 PLUS

1 597,77 zł od 1 495,00 zł* 1495

*Cena brutto

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 PLUS została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna firmy Datecs wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Więcej informacjiKasa fiskalna online DATECS WP-25 PLUS została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Dopracowana konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, małe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe. Funkcje wydruku zamówień znajdą zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro barach itp. Kasa znajduje zastosowanie przy sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych. Rekomendowana również do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie sprzętu, gry, place zabaw.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruWP-25 PLUS
Typ urządzeniakasa fiskalna
Przeznaczeniekasa dla handlu i usług
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów50 000
Grupy towarowe / działy99
Liczba kasjerów30
Formy płatności5 - programowalne – KARTA, BON, PRZELEW, CZEK, KUPON
Stawki PTU7 (A-G)
Elektroniczna kopiaNie
Pamięć chronionaTak
Logo graficzne w nagłówkuTak
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmuTermiczny EPSON LTP01
Obcinacz papieruNie
Liczba znaków w wierszuDo 42 znaków
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Szybkość wydruku (linii/s)14
Długość rolki papieru/etykiety (m)30
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatoraPodświetlany, graficzny LCD, trzy linie, maksymalnie 22 znaki w linii
Wyświetlacz klientaPodświetlany, graficzny LCD, dwuliniowy, maksymalnie 16 znaków w linii
--- KLAWIATURA ---
Liczba klawiszy33
Klawisze funkcyjne6 klawiszy bezpośrednich PLU / 9 klawiszy funkcyjnych
--- INTERFEJSY ---
Inne interfejsyRS-232, USB, LAN, WIFI, GPRS, BLUETOOTH
Urządzenia współpracującePC, waga, czytnik kodów kreskowych, szuflada, terminal płatniczy
--- ZASILANIE ---
ZasilaczZasilacz zewnętrzny: DC 9V/3.5 A
AkumulatorLi-Polymer 7.4 V/2000 mAh
Temperatura pracyOd -5°C do +45°C
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)160
Głębokość (mm)233
Wysokość (mm)65
Waga (kg)0.676 kg bez papieru

Do pobrania

Ulotka Datecs Online Pobierz