NOVITUS ONE ONLINE

NOVITUS ONE ONLINE

2 201,70 zł od 1 995,00 zł* 1995

*Cena brutto

3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie kasy

Novitus ONE Online to niewielka kasa z ekranem dotykowym oparta na systemie Android, która należy do grupy Online Power i jest bliskim krewnym Novitus Next. Novitus ONE Online dzięki niewielkim rozmiarom świetnie nada się do szeroko pojętej sprzedaży mobilnej. Zaletą jest możliwość drukowania faktur!

Więcej informacji3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie kasy

NOWOCZESNOŚĆ POŁĄCZENIA ONLINE

Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony, raporty i pozostałe dane  są systematycznie wysyłane do CRK. Kopia wydruków zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty – użytkownik może wydrukować te dane lub odebrać do programu komputerowego.

PEŁNA DOWOLNOŚĆ KONFIGURACJI DLA SWOICH POTRZEB

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy ONE daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy ONE, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

NOWA TECHNOLOGIA TO WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy ONE, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych.

ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM POPRZEZ KASĘ FISKALNĄ

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus ONE bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie. O raportach pomocnych w biznesie Novitus ONE wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

WSZECHSTRONNA KOMUNIKACJA

Kasa ONE posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych opcjonalnie do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

POWER DUO - Kasa One Online  z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji.  Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

INTERNET, MAIL I INNE APLIKACJE UŻYWA SIĘ ŁATWO JAK SMARTFONA

To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.

SKONFIGURUJ DOWOLNIE WIELE EKRANÓW SPRZEDAŻY

Teraz masz nawet 6 paneli przycisków, pod którymi zaprogramujesz dowolny towar lub funkcję. Wielkość przycisków i ich liczbę również można zmieniać od 4 aż do 30 na każdym panelu. Konfigurowalne ekrany znane dotąd tylko z drogich systemów sprzedażowych są też w One.

FUNKCJE, KTÓRYCH NIE MA W INNYCH KASACH

Wystawianie faktur i korekt, dokumenty zwrotu, dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki i kilkadziesiąt innych łatwo dostępnych funkcji, które są potrzebne w każdym biznesie. Masz je w kasie One, podczas gdy w innych kasach ich nie znajdziesz.

NOVICLOUD: FUNKCJONALNA CHMURA DLA NOVITUS ONE

Kiedy masz już kasę Novitus One to NoviCloud jest dla Ciebie. W NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach, monitorujesz i zarządzasz całym biznesem z każdego miejsca na ziemi.

CZEGO OCZEKUJESZ OD KASY FISKALNEJ? ONE JEST DLA CIEBIE.

Czy jesteś prawnikiem czy mechanikiem, lekarzem czy sprzedawczynią w sklepie, a może parkingowym, fryzjerką, kierowcą lub gastronomem. Jeśli tak to nie miej wątpliwości, że One jest dla Ciebie. Nie szukaj już kasy fiskalnej, masz już ONE.

KLIKNIJ W LINK I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOVITUS ONE!

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruNOVITUS ONE ONLINE
Typ urządzeniakasa fiskalna
Przeznaczeniemałe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarówbez ograniczeń
Grupy towarowe / działybez ograniczeń
Liczba kasjerówbez ograniczeń
Prawa dostępuTak
Rabaty / narzutyTak
Jednostki miarybez ograniczeń
Formaty kodów ważonychbez ograniczeń
Obsługa kart rabatowychTak
Opakowania zwrotnebez ograniczeń
Tandemy ( Towar + opakowanie) Tak
Formy płatnościbez ograniczeń
Stawki PTU7
Pamięć chronionaTak
Obsługa waluty EuroTak
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmuFUJITSU FTP 628: termiczny, typu clamshell
Obcinacz papieruNie
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Długość rolki papieru/etykiety (m)60
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatoraEkran IPS TFT kolorowy 5 cali, 1280x720 piksele z panelem dotykowym
Wyświetlacz klientagraficzny LCD, podświetlany, 192x48 piksele, czarno-biały
--- KLAWIATURA ---
Typ klawiaturyekran dotykowy
Liczba klawiszyDo 213 na ekranie
--- INTERFEJSY ---
RS2322
USB1 x HOST, 2 x Device
LAN1
SzufladaAktywna
Urządzenia współpracującekomputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
--- ZASILANIE ---
Zasilaczzasilacz zewnętrzny 230V / 12V / 3A
Akumulatorakumulator 7,4V, 2,4Ah
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)92
Głębokość (mm)207
Wysokość (mm)51
Waga (kg)0,67

Do pobrania

Instrukcja Novitus ONE Online Pobierz