NOVITUS MAŁA PLUS E

NOVITUS MAŁA PLUS E

1 537,50 zł 1 340,70 zł*

*Cena brutto

3 lata gwarancji !!! - pytaj przy zakupie kasy

MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Nowoczesne wzornictwo, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość sprawią, że każdy znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

Więcej informacji> > Program Novitus On-line Ready (Edycja 2018) < <

3 lata gwarancji !!! - pytaj przy zakupie kasy

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

W kasach dzięki mechanizmowi Fujitsu typu easy loading wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta: „wrzuć i pracuj!”. Papier szerokości 57 mm pozwala na drukowanie przejrzystych paragonów. W nagłówku paragonu można zaprogramować element graficzny (np. logo firmy), co wyróżni paragony wydawane przez kasę. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym.

Czytnik karty SD, na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Dane zapisane na karcie mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane na życzenie obsługi na mechanizmie drukującym kasy fiskalnej, lub być przeglądane i obrabiane w standardowym komputerze PC.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Cechy wyróżniające kasy MAŁA PLUS E:

- zgrabna, ergonomiczna obudowa,
- baza towarów: 3000,
- nazwa towaru lub usługi: do 40 znaków,
- dodatkowy opis towaru na paragonie: 3 linie po 40 znaków,
- dwa kody dla każdego towaru (kod porządkowy oraz kod kreskowy),
- identyfikacja 8 kasjerów,
- 8 form płatności,
- obsługiwane urządzenia: waga, skaner, PC, modem, terminal EFT,
- wielowalutowość, możliwość zmiany waluty,
- obsługa waluty EURO oraz innych,
- wyszukiwanie towaru po nazwie i możliwość wyboru towaru z definiowalnych list,
- bardzo łatwy sposób wymiany papieru,
- szybki wydruk (10 linii tekstu na sekundę),
- możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu.

Specyfikacja

Do pobrania

Instrukcja quickstart Pobierz