Prowadź swój tradycyjny sklep NOWOCZEŚNIE z M/platform

M/platform

Czym jest M/platform?

M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów tradycyjnych. Umożliwia uzyskanie atrakcyjnych ofert promocyjnych od producentów, ułatwia codzienną komunikację z konsumentami przez nowoczesną aplikację na smartfona i daje dostęp do wielu atrakcyjnych usług dla Ciebie, dla Twojego sklepu i dla Twoich klientów.

ALFA SYSTEM jako premium partner M/platform pomoże Ci przejść przez wszystkie formalności związane z uruchomieniem platformy wraz z pełnym szkoleniem i wsparciem związanym z jej działaniem i obsługą.


Mplatform mapka

M/platform już w całej Polsce

M/platform doskonale sprawdzi się w sklepie o każdym profilu. W gronie użytkowników M/platform znajdują się sklepy niezrzeszone i franczyzowe, małe i duże, znajdujące się na terenach wiejskich oraz miejskich!

M/platform to pierwsza w Polsce cyfrowa platforma usług, która wspiera lokalne sklepy tradycyjne takie jak Twój

Korzystaj z nowoczesnych narzędzi i usług, dzięki którym:

 • Twój sklep będzie bardziej konkurencyjny
 • Twoi klienci będą bardziej zadowoleni
 • Twoje zyski będą większe

mplatform oczekiwania

Konsumenci wymagają wciąż więcej

Jak na pewno zauważyłeś konsumenci mają coraz większe oczekiwania, co do codziennych zakupów. Zapewne:

 • lubią kupować wygodnie, blisko i po sąsiedzku
 • ale na co dzień widzą mocne oferty w dyskontach i hipermarketach i w Twoim sklepie też chcą promocji
 • co czwarty klient zmienia sklep z powodu promocji
 • co piąta promocja to tzw. PromoSztuki
 • 6 na 10 klientów korzysta z programów lojalnościowych
 • połowa z nich stosuje tzw. „smartshopping”, sprawdza oferty przez smartfona i podejmuje decyzje co kupić jeszcze zanim przyjdą do sklepu

M/platform pomoże Ci zadbać o to, żeby:

 • oferta Twojego sklepu była atrakcyjna w oczach konsumentów
 • klienci z łatwością znaleźli to czego oczekują właśnie w Twoim sklepie
 • zadowolenie Twoich klientów rosło, a razem z nim Twoje zyski

Mpromo

M/promo+

Usługa M/promo+ pozwala Ci korzystać z promocji, które najwięksi producenci oferują bezpośrednio na swoje produkty, a które Ty możesz oferować w Twoim lokalnym sklepie.

Bądź nowoczesny – zaskocz swojego klienta super promocjami!

Po dołączeniu zyskujesz dostęp do ponad 80 promocji od topowych producentów FMCG, m.in.: CEDC, Coca-Cola, Colian, Grupa Żywiec, Lotte Wedel, Maspex (MWS i Lubella), Mlekovita, Nestle, PepsiCo, Stock Polska, Tchibo, Unilever, Wyborowa Pernod Ricard, Żywiec Zdrój.

Wszystkie promocje rozliczane są z producentem w 100% na podstawie danych sprzedażowych, a pieniądze trafiają na Twoje konto co tydzień.


hop&shop

hop&shop

hop&shop (dawniej e-Mka Twoje Zakupy) to aplikacja dla konsumentów i właścicieli sklepów tradycyjnych.

hop&shop jest narzędziem, dzięki któremu właściciele sklepów mogą skutecznie konkurować o uwagę konsumenta, poszerzać swoją ofertę, a tym samym zwiększać zyski.

Z hop&shop zyskasz:

 • Program lojalnościowy dla swoich klientów – program pozwala na łatwe i szybkie zbieranie punktów, podczas codziennych zakupów, a następnie ich wymianę na kupony i zniżki.
 • Dodatkowy kanał komunikacji z klientem – informacje o sklepie, informacje o promocjach M/promo+ dostępnych w Twoim sklepie, możliwość znalezienia sklepu na mapie.
 • Dodatkowy kanał sprzedaży – dzięki usłudze Zamów i Odbierz możesz umożliwić swoim klientom składanie zamówień online i odbieranie zakupów bezpośrednio w sklepie bądź zaoferować dostawę do domu.

Zadbaj o swój biznes i swoich klientów umożliwiając im korzystanie z dodatkowych usług jakie oferuje aplikacja.


Mstore

M/store

M/store to innowacyjna platforma typu marketplace łącząca dystrybutorów FMCG (hurtowników) z właścicielami sklepów detalicznych.

M/store jest dopasowaną do Twoich potrzeb platformą zakupową, dzięki której w szybki i prosty sposób:

 • wyszukasz interesujące Cię produkty,
 • skorzystasz z dostępnych promocji,
 • wyślesz zamówienia do swoich Dystrybutorów.

System rekomendacyjny pomoże Ci w decyzjach zakupowych uwzględniając Twoje preferencje zakupowe, dostępne promocje, limit kredytowy i termin dostawy.

Połączenie M/store i M/promo+ zagwarantuje Ci najkorzystniejsze oferty zakupu towaru oraz najlepsze promocje odsprzedażowe.

Sprawdź teraz czy usługa jest dostępna na Twoim terenie.


Jesteś zainteresowany dołączeniem do M/platform?

Wybierz nowoczesne urządzenie fiskalne i podłącz się już dziś do pierwszej w Polsce cyfrowej platformy usług, która wspiera lokalne sklepy tradycyjne takie jak Twój. Jak to zrobić? Jako premium partner M/platform zapraszamy Cię do kontaktu lub wizyty w siedzibie naszej firmy przy ulicy Zemborzyckiej 53 w Lublinie. Cała procedura jest niezwykle prosta:

contact1.png

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: zadzwoń pod nr (81) 744-10-91 lub napisz do nas na biuro@alfasystem.lublin.pl

signature.png

POROZMAWIAJMY: opisz nam jak wygląda Twój biznes. Razem ustalimy szczegóły i wybierzemy rozwiązanie sprzedażowe idealne dla Ciebie (być może kasę fiskalną, a być może system sprzedażowy). Z chęcią odwiedzimy Twój sklep i ustalimy, co należy zrobić, aby dostosować go pod optymalne działanie platformy M/platform. Nie martw się o formalności, wszystkim zajmiemy się my!

contact3.png

KORZYSTAJ Z ZALET M/PLATFORM: widzimy się u Ciebie w sklepie. Wszystko skonfigurujemy tak, aby było szyte pod Twoją miarę, a Ty korzystaj z zalet swojej nowej platformy!

baner_mplatform.png
bullet.png

Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu lub przyjedź do nas osobiście!