Kasy i drukarki fiskalne ONLINE

Online

Przejdź na ONLINE z ALFA SYSTEM

Od pewnego czasu w Polsce głośnym tematem są urządzenia fiskalne ONLINE. Jeśli temat Cię dotyczy skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście, a dostaniesz pełne wsparcie w zakresie ONLINE!

ALFA SYSTEM jako partner Twojego biznesu gwarantuje Ci bezpieczne, sprawne oraz profesjonalne przejście na ONLINE. Odezwij się do nas, aby uzyskać fachową poradę w sprawie nowych kas i drukarek.


Delivery

Ogólnie o ONLINE

Po podpisaniu przez Prezydenta Andrzeja Dudy uchwalonej wcześniej na posiedzeniu Sejmu nowelizacji Ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy – Prawo o miarach, podatnicy będą mieli możliwość, a niekiedy obowiązek kupna kasy bądź drukarki fiskalnej ONLINE. Ustawa weszła w życie 1 maja 2019 roku.

Kasy i drukarki ONLINE to urządzenia fiskalne, które posiadają funkcję pozwalającą na przekazywanie – bezpośrednio i automatycznie – gromadzonych danych do Centralnego Repozytorium Kas, podlegającemu Ministerstwu Finansów. Do przekazywanych danych należą m.in.: raporty dobowe, paragony fiskalne czy dokumenty niefiskalne.


Kiedy muszę przejść na ONLINE?

Od 1 stycznia 2020 roku:

online_warsztat.jpg

WARSZTATY SAMOCHODOWE

online_wulkanizacja.jpg

WULKANIZACJE

online_paliwa.jpg

STACJE PALIW

Od 1 stycznia 2021 roku (wcześniej od 1 lipca 2020 roku):

online_gastro.jpg

GASTRONOMIA

online_hotel.jpg

HOTELE

online_wegiel.jpg

SPRZEDAŻ WĘGLA

Od 1 lipca 2021 roku (wcześniej od 1 stycznia 2021 roku):

online_barber.jpg

SALONY FRYZJERSKIE

online_beauty.jpg

SALONY KOSMETYCZNE

online_budow.jpg

USŁUGI BUDOWLANE

online_lekarze.jpg

LEKARZE

online_prawnicy.jpg

PRAWNICY

online_fitness.jpg

FITNESS/SIŁOWNIE

Co zrobić, żeby być ONLINE?

Niezależnie czy musisz czy chcesz kupić kasę lub drukarkę fiskalną ONLINE zacznij od skontaktowania się z nami. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

contact1.png

TRADYCYJNIE: dzwoń pod nr (81) 744-10-91 lub napisz do nas na biuro@alfasystem.lublin.pl

contact2.png

MOŻEMY POCZATOWAĆ: kliknij w dymek na dole naszej strony alfasystem.com.pl i CZATUJ!

contact3.png

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA NASZEJ STRONIE WWW: wybierz produkty, które Cię interesują, dodaj je do zamówienia i zostaw swoje dane kontaktowe – pozostanie Ci tylko czekać na kontakt z naszej strony, a złożone zamówienie pomoże nam poznać Twoje potrzeby i przygotować ofertę szytą na Twoją miarę!

Czy muszę wiedzieć coś jeszcze?

  • Urządzenie fiskalne ONLINE regularnie będzie komunikować się z CRK (Centralne Repozytorium Kas), w celu przesłania paragonów raportów dobowych i innych zdarzeń, a do tego potrzebne jest stałe łączę. Może to być Ethernet lub Wi-Fi, ale jeśli nie masz Internetu w punkcie sprzedaży, możesz kupić kasę z modułem GSM. To też problem? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
  • Brak połączenia z repozytorium nie blokuje pracy urządzenia fiskalnego ONLINE, więc nie przejmuj się takimi kwestiami jak chwilowa awaria Internetu, jednak przy notorycznych błędach w komunikacji z CRK będziesz o tym fakcie informowany.
  • Możesz, a nawet powinieneś wyłączać kasę/drukarkę ONLINE na noc lub gdy dłużej z niej nie korzystasz – wyłączone urządzenie fiskalne ONLINE nie zgłasza błędów.
  • Zainteresuję Cię również kwestia ulgi za zakup urządzenia fiskalnego ONLINE. Jeśli jest to Twoja pierwsza kasa/drukarka fiskalna lub jesteś w grupie osób zobowiązanych do zakupu takiej kasy/drukarki to możesz ubiegać się o ulgę w wysokości maksymalnie 90% wartości netto urządzenia, jednak nie może być to kwota wyższa niż 700 złotych netto. Nadal drogo? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skontaktuj się z nami i pytaj o leasing! Minimum formalności, maksimum zadowolenia.
bullet.png

Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu lub przyjedź do nas osobiście!