Kasy i drukarki fiskalne ONLINE

Od pewnego czasu w Polsce głośnym tematem są urządzenia fiskalne Online. Jeśli temat Cię dotyczy skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście, a dostaniesz pełne wsparcie w zakresie Online!

ALFA SYSTEM jako partner Twojego biznesu gwarantuje Ci bezpieczne, sprawne oraz profesjonalne przejście na Online. Odezwij się do nas, aby uzyskać fachową poradę w sprawie nowych kas i drukarek.

Ogólnie o ONLINE

Po podpisaniu przez Prezydenta Andrzeja Dudy uchwalonej wcześniej na posiedzeniu Sejmu nowelizacji Ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy – Prawo o miarach, podatnicy będą mieli możliwość, a niekiedy obowiązek kupna kasy bądź drukarki fiskalnej Online. Ustawa weszła w życie 1 maja 2019 roku.

Kasy i drukarki ONLINE to urządzenia fiskalne, które posiadają funkcję pozwalającą na przekazywanie – bezpośrednio i automatycznie – gromadzonych danych do Centralnego Repozytorium Kas, podlegającemu Ministerstwu Finansów. Do przekazywanych danych należą m.in.: raporty dobowe, paragony fiskalne czy dokumenty niefiskalne.Kiedy muszę przejść na ONLINE?


Branże zobligowane do użytkowania kas ONLINE to:

Od 1 stycznia 2020 roku:

1 stycznia 2020 roku

Od 1 stycznia 2021 roku (wcześniej od 1 lipca 2020 roku):

1 lipca 2020 roku

Od 1 stycznia 2021 roku:

1 stycznia 2021 roku

istockphoto-1057977906-1024x1024.jpg

Co zrobić, żeby być ONLINE?

Niezależnie czy musisz czy chcesz kupić kasę lub drukarkę fiskalną Online zacznij od skontaktowania się z nami. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/contact1.png

TRADYCYJNIE: dzwoń pod nr (81) 744-10-91 lub napisz do nas na biuro@alfasystem.lublin.pl

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/contact2.png

MOŻEMY POCZATOWAĆ: kliknij w dymek na dole naszej strony alfasystem.com.pl i CZATUJ !

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/contact3.png

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA NASZEJ STRONIE WWW: wybierz produkty, które Cię interesują, dodaj je do zamówienia i zostaw swoje dane kontaktowe – pozostanie Ci tylko czekać na kontakt z naszej strony, a złożone zamówienie pomoże nam poznać Twoje potrzeby i przygotować ofertę szytą na Twoją miarę!

Czy muszę wiedzieć coś jeszcze?

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/bullet2.png

Urządzenie fiskalne Online regularnie będzie komunikować się z CRK (Centralne Repozytorium Kas), w celu przesłania paragonów raportów dobowych i innych zdarzeń, a do tego potrzebne jest stałe łączę. Może to być Ethernet lub Wi-Fi, ale jeśli nie masz Internetu w punkcie sprzedaży, możesz kupić kasę z modułem GSM. To też problem? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/bullet2.png

Brak połączenia z repozytorium nie blokuje pracy urządzenia fiskalnego Online, więc nie przejmuj się takimi kwestiami jak chwilowa awaria Internetu, jednak przy notorycznych błędach w komunikacji z CRK będziesz o tym fakcie informowany.

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/bullet2.png

Możesz, a nawet powinieneś wyłączać kasę/ drukarkę Online na noc lub gdy dłużej z niej nie korzystasz – wyłączone urządzenie fiskalne Online nie zgłasza błędów.

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/bullet2.png

Zainteresuję Cię również kwestia ulgi za zakup urządzenia fiskalnego Online. Jeśli jest to Twoja pierwsza kasa/drukarka fiskalna lub jesteś w grupie osób zobowiązanych do zakupu takiej kasy/drukarki to możesz ubiegać się o ulgę w wysokości maksymalnie 90% wartości netto urządzenia, jednak nie może być to kwota wyższa niż 700 złotych netto. Nadal drogo? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skontaktuj się z nami i pytaj o leasing! Minimum formalności, maksimum zadowolenia.

http://alfasystem.com.pl/themes/alfa/img/bullet.png

Jeśli masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu lub przyjedź do nas osobiście!