Kasy i drukarki fiskalne ONLINE

Online

Przejdź na ONLINE z ALFA SYSTEM

Od pewnego czasu w Polsce głośnym tematem są urządzenia fiskalne ONLINE. Jeśli temat Cię dotyczy skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście, a dostaniesz pełne wsparcie w zakresie ONLINE!

ALFA SYSTEM jako partner Twojego biznesu gwarantuje Ci bezpieczne, sprawne oraz profesjonalne przejście na ONLINE. Odezwij się do nas, aby uzyskać fachową poradę w sprawie nowych kas i drukarek.


Delivery

Ogólnie o ONLINE

Po podpisaniu przez Prezydenta Andrzeja Dudy uchwalonej wcześniej na posiedzeniu Sejmu nowelizacji Ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy – Prawo o miarach, podatnicy będą mieli możliwość, a niekiedy obowiązek kupna kasy bądź drukarki fiskalnej ONLINE. Ustawa weszła w życie 1 maja 2019 roku.

Kasy i drukarki ONLINE to urządzenia fiskalne, które posiadają funkcję pozwalającą na przekazywanie – bezpośrednio i automatycznie – gromadzonych danych do Centralnego Repozytorium Kas, podlegającemu Ministerstwu Finansów. Do przekazywanych danych należą m.in.: raporty dobowe, paragony fiskalne czy dokumenty niefiskalne.

Jeśli jesteś zainteresowany kiedy musisz kupić kasę online i co dalej zrobić kliknij TUTAJ!