EMAR Printo Line B

EMAR Printo Line B

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

Printo Line B to drukarka przeznaczona do sprzedaży biletów miesięcznych i jednorazowych w systemach biletowych dla komunikacji pasażerskiej m.in.: punkty sprzedaży, dworce, automaty biletowe. Posiada funkcję rejestracji dopłat do ustawowych biletów ulgowych.

Więcej informacjiPrinto Line B to drukarka przeznaczona do sprzedaży biletów miesięcznych i jednorazowych w systemach biletowych dla komunikacji pasażerskiej m.in.: punkty sprzedaży, dworce, automaty biletowe. Posiada funkcję rejestracji dopłat do ustawowych biletów ulgowych.

Dodatkowy wyświetlacz

Drukarkę w każdej chwili można rozbudować o jeden z dwóch różnych wyświetlaczy. W zależności od potrzeb punktu sprzedaży biletów do wyboru jest wyświetlacz wolnostojący lub dokręcany do obudowy.

Obcinacz w standardzie

Printo Line B należy do segmentu małych stacjonarnych drukarek fiskalnych i jako jedyna w swojej klasie posiada obcinacz paragonów.

Wyświetlacz zewnętrzny

Printo Line B możesz w każdej chwili rozbudować o dodatkowy wyświetlacz. W zależności od potrzeb punktu sprzedaży biletów może on być dokręcony do boku drukarki lub też funkcjonować jako urządzenie wolnostojące.

Kompatybilna

Zapewniamy pełną kompatybilność z drukarkami Duo BUS oraz Printo BUS. Dzięki temu modernizacja stanowiska kasowego ogranicza się tylko do wymiany drukarki i aktualizacji programu.

Reklama jest wszędzie!

Drukując bilet, w nagłówku i stopce możesz zaprogramować grafikę w postaci logo Twojej firmy, dzięki czemu Klient sprawdzając bilet zawsze zobaczy Twoją reklamę. Możesz również drukować kody 2D z promocjami na bilecie.

Interfejsy komunikacyjne

Printo Line B w opcji może być wyposażona w interfejs Ethernet lub Bluetooth. Możesz również standardowo korzystać z podłączenia drukarki poprzez port USB i RS232. Wszystkie złącza gniazd kabli przyłączeniowych (komputer, zasilacz, szuflada itp.) są umieszczone od spodu.

Prosta obsługa

Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Drukarkę wyposażyliśmy w dwa mechaniczne klawisze, dzięki czemu masz błyskawiczny i komfortowy dostęp do najważniejszych raportów i funkcji. A wymiana papieru? Byliśmy pierwszym producentem, który w 1997 r. wykorzystał w drukarce system mechanizmów drukujących „easy loading” i od tamtej pory zakładanie papieru jest wygodne i szybkie. Po prostu „wrzuć i pracuj”. Teraz dla twojej wygody dodatkowo dołożyliśmy obcinacz papieru. Wypróbuj, a na pewno będziesz zadowolony!

Wytrzymały mechanizm drukujący

W drukarce zastosowano mechanizm drukujący Japońskiej firmy Fujitsu, który charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością oraz cichą pracą. Drukowane paragony są bardzo wyraźnie i czytelne. Mechanizm standardowo wyposażony jest w automatyczny obcinacz.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruEMAR Printo Line B
Typ urządzeniaBileterka stacjonarna
PrzeznaczenieDrukarka przeznaczona do sprzedaży biletów miesięcznych i jednorazowych w systemach biletowych dla komunikacji pasażerskiej
Kolorczarny
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów300 000
Stawki PTU7
Elektroniczna kopiaTak
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmuFUJITSU FTP-627MCL401 easy load system
Obcinacz papieruTak
Liczba znaków w wierszu42
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Długość rolki papieru/etykiety (m)30
Metoda drukutermiczny
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz klientaLCD graficzny 128x32 px
--- INTERFEJSY ---
RS2321
USB1
LAN1
Inne interfejsybluetooth
--- ZASILANIE ---
Zasilacz24V / 2,71A
Akumulator11,1V / 2200 mAh
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)129
Głębokość (mm)158
Wysokość (mm)128
Waga (kg)1,3

Do pobrania

Quickstart Printo Line B Pobierz