EMAR 205

EMAR 205

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

Bileterka autobusowa Emar 205 jest specjalizowaną kasą rejestrującą zaprojektowaną do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach komunikacji międzymiastowej, podmiejskiej i miejskiej.

Więcej informacjiBileterka autobusowa Emar 205 jest specjalizowaną kasą rejestrującą z ewidencją dopłat do ustawowych biletów ulgowych przeznaczoną do obsługi sprzedaży biletów w autobusie dla dalekobieżnej, podmiejskiej i miejskiej komunikacji pasażerskiej.

Emar 205 występuje w dwóch podstawowych wersjach: z klawiaturą mechaniczną lub z dużym 7 calowym panelem dotykowym. Ponadto posiada kopię elektroniczną paragonu oraz automatyczny obcinacz papieru w standardzie. Zastosowany wytrzymały termiczny mechanizm Fujitsu pozwala na dwukrotne szybszy wydruk niż w bileterce EMAR 105, dodatkowo szeroki papier 57 mm pozwala uzyskać bardziej czytelny bilet jednocześnie skracając jego długość.

Dzięki budowie modułowej bileterkę można dostosować do swoich potrzeb, posiada ona opcjonalnie obsługę biletów elektronicznych mifare (EM-Karta pasażera), czytnik kodów QR służący do odczytu kodów z legitymacji uprawniających do ulg ustawowych, odczytu kodów z biletów sprzedanych w innych kanałach sprzedaży w celu ich weryfikacji i rejestracji, obsługę terminala płatniczego, obsługa tablic kierunkowych autobusu, możliwość pracy zdalnej poprzez GSM lub Wi-Fi oraz lokalizację GPS.

Bileterka autobusowa Emar 205 jest przeznaczona do pracy w nowym systemie Informica 2.0 i w ramach tego systemu może współpracować z bileterką Emar 105.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruEMAR 205
Typ urządzeniaBileterka autobusowa
PrzeznaczenieMobilna sprzedaż
Stawki PTU7
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmutermiczny FUJITSU FTP 627
Liczba znaków w wierszu42
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Szybkość wydruku (mm/s)100
Długość rolki papieru/etykiety (m)30
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatora7 cali graficzny LCD 800 x 480 px
Wyświetlacz klientagraficzny 144/32 px
--- KLAWIATURA ---
Typ klawiaturyklawisze / dotykowy ekran pojemnościowy
Liczba klawiszy23
Urządzenia współpracująceprogramator- PC USB, ON-LINE
--- ZASILANIE ---
Zasilacz10.5-24 V (stałe)
Akumulator11,1 V/ 2200 mAh
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)138
Głębokość (mm)219
Wysokość (mm)230
Waga (kg)2,8
--- WARUNKI PRACY ---
Temperatura-5 ÷ +50 °C

Do pobrania

Quickstart Emar 205 dotyk Pobierz
Quickstart Emar 205 klawiatura Pobierz