NOVITUS BONO APTEKA E

NOVITUS BONO APTEKA E

3 062,70 zł 2 570,70 zł* 2570.7

*Cena brutto

3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie drukarki

BONO APTEKA E to bardzo nowoczesna i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Przeznaczona jest do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej.

Więcej informacji3 LATA GWARANCJI !!! - pytaj przy zakupie drukarki

Jest to drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca, a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej drukarce kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD. Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki.

Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele, a wyświetlacz klienta 132 x 64 piksele. Na tych wyświetlaczach drukarka bardzo dokładnie prezentuje kasjerowi szereg informacji ułatwiając mu tym samym programowanie i sprzedaż, a klientowi ukazuję dane o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty. Na wyświetlaczu dla klienta drukarka może wyświetlać teksty reklamowe oraz grafikę.

Klawiatura drukarki działa bardzo precyzyjnie, jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki.

Pełna kompatybilność z najpopularniejszymi programami aptecznymi na rynku pozwoli w pełni wykorzystać funkcje konieczne w aptekach. Drukarka obsługuje wszelkie konieczne w aptece wydruki apteczne: refundacje, opis recepty, zamówienie na lek robiony, receptura leku itp.

Drukarka posiada bardzo szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które można wykorzystać do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek.

Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, a więc jest możliwa współpraca z pinpadem, umożliwia współpracę systemami lojalnościowymi. Potwierdzenia płatności kartą, lojalnościowe lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruNOVITUS BONO APTEKA E
Typ urządzeniadrukarka fiskalna apteczna z elektroniczną kopią paragonu
Przeznaczeniepraca w sklepach, marketach, hurtowniach, recepraca w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanejpcjach hoteli, stacjach paliw, salonach samochodowych itp.
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Liczba towarów250 000
Liczba kasjerówbez ograniczeń, zależna od programu magazynowego
Stawki PTU7
Elektroniczna kopiaTak
Pamięć chronionaNie
--- MECHANIZM DRUKUJĄCY ---
Typ mechanizmuSEIKO, LTPC 245 (typu "clamshell")
Obcinacz papieruNie
Liczba znaków w wierszu40
Szerokość papieru/etykiety (mm)57
Metoda drukutermiczny
--- WYŚWIETLACZE ---
Wyświetlacz operatoraLCD graficzny 132x32 piksele, do 4 linii po 24 znaki.
Wyświetlacz klientaLCD graficzny 132x64 piksele, do 8 linii po 24 znaki. Wyświetlanie ruchomej grafiki!
--- KLAWIATURA ---
Typ klawiaturymembranowa
Liczba klawiszy4 + klawisz nawigacyjny (góra, dół, prawo, lewo)
--- INTERFEJSY ---
RS2322
USB1
Szufladatak
Urządzenia współpracującekomputer, terminal EFT, PinPad
--- ZASILANIE ---
Zasilaczzasilacz sieciowy 230 / 24V - 1,25A
Akumulatorakumulator 6V, 3Ah
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)146
Głębokość (mm)215
Wysokość (mm)145 (190 na wyciągniętej chorągiewce)
Waga (kg)1,75

Do pobrania

Quickstart Bono Lan E Pobierz
Instrukcja Bono Lan E Pobierz