Sterylizator powietrza ELZAB CARE SP1 UV-C

Sterylizator powietrza ELZAB CARE SP1 UV-C

Cena na telefon* 0

*Cena brutto

Sterylizator powietrza Care SP1 UV-C przepływowy usuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów, z czego 90% już przy jednokrotnym przepływie powietrza przez tunel. Posiada wysokiej jakości świetlówkę emitującą promienie UV-C, która gwarantuje skuteczność działania sterylizatora.

Więcej informacjiPandemia koronawirusa nie odpuszcza – właściciele punktów handlowych i usługowych wciąż muszą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa podczas obsługi klientów. Czy można zrobić coś więcej niż obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk? Tak, można oczyścić powietrze z 99% wirusów i bakterii za pomocą prostego w obsłudze i energooszczędnego sterylizatora powietrza.

Czym jest sterylizator powietrza Care SP1 UV-C?

Sterylizator powietrza Care SP1 UV-C firmy ELZAB to sterylizator przepływowy, który usuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów, z czego 90% już przy jednokrotnym przepływie powietrza przez tunel. Posiada wysokiej jakości świetlówkę emitującą promienie UV-C, która gwarantuje skuteczność działania sterylizatora. Dwa filtry węglowe zapewniają zmniejszenie ilości zanieczyszczeń stałych znajdujących się w powietrzu. Dzięki użytej osłonie jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia – można uruchamiać go w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie. Nie przeszkadza w pracy – pracuje z natężeniem dźwięku zaledwie 48 dBA.

Sterylizator powietrza Care SP1 UV-C to urządzenie bardzo proste w obsłudze – wystarczy je włączyć i oczyszczanie powietrza z wirusów i bakterii następuje automatycznie.

Jak działa przepływowy sterylizator powietrza?

Działanie sterylizatora nie jest skomplikowane. Jego konstrukcja (wysoka i smukła obudowa oraz szeroka podstawa) umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Dwa filtry węglowe przez które przechodzi zasysane powietrze oczyszczają powietrze z cząsteczek stałych i części organicznych związków gazowych. Po wstępnym oczyszczeniu powietrze dostaje się do komory z lampą wytwarzającą promieniowanie UV-C, które niszczy wirusy, bakterie i grzyby. Po opuszczeniu komory, powietrze wydostaje się przez otwór wylotowy znajdujący się na górze urządzenia, przechodząc przez jeden z filtrów węglowych.

Gdzie sprawdzi się sterylizator powietrza Care?

Sterylizator powietrza znajdzie swoje zastosowanie w takich miejscach jak sklepy, butiki, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, przychodnie, przedszkola. Będzie dobrym rozwiązaniem także w biurach oraz salach szkoleniowych i konferencyjnych, gdzie w jednym czasie przebywa większa liczba osób. Jego nowoczesny i unikalny design oraz proponowane wersje kolorystyczne (biała i czarna) powodują, że sterylizator wpasuje się w każde wnętrze. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Najważniejsze cechy

  • Skuteczny - usuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów
  • Bezpieczny - może pracować w obecności ludzi
  • Prosty w obsłudze - po włączeniu automatycznie sterylizuje powietrze
  • Cichy – poziom hałasu na poziomie 48 dB
  • Energooszczędny - moc urządzenia: 56 W
  • Wydajny - sterylizuje do 35 m3 powietrza na godzinę

Specyfikacja

--- OGÓLNE ---
Nazwa towaruELZAB CARE SP1 UV-C
Typ urządzeniasterylizator powietrza
Przeznaczeniesklepy, butiki, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, przychodnie i apteki, przedszkola, biura, sale szkoleniowe i konferencyjne, lokale gastronomiczne, lokale mieszkalne
Kolorczarny, biały
--- PARAMETRY URZĄDZENIA ---
Skutecznośćusuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów
Bezpieczeństwomoże pracować w obecności ludzi
Łatwość obsługipo włączeniu automatycznie sterylizuje powietrze
Cichość pracapoziom hałasu na poziomie 48 dB
Energooszczędnośćmoc urządzenia: 56 W
Wydajnośćsterylizuje do 35 m3 powietrza na godzinę
--- ŚWIETLÓWKA ---
Moc świetlówki36 W
Żywotność świetlówki9000 h
Długość fali253,7 nm UV-C
Producent świetlówkiPhilips
--- WYMIARY ---
Szerokość (mm)160 (podstawa: 385)
Głębokość (mm)160 (podstawa: 385)
Wysokość (mm)1500
Waga (kg)20,5

Do pobrania

Ulotka sterylizator Elzab Pobierz
Instrukcja sterylizator Elzab Pobierz