NOVITUS NEXT CZARNY

Nowy produkt

2 693,70 zł brutto

NOVITUS NEXT jest pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

Więcej szczegółów

> > Program Novitus On-line Ready (Edycja 2018) < <

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością. Udało się. To najlepsza kasa, jaką stworzyliśmy w naszej 22 letniej historii.

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

DZWONIĄC DOSTANIESZ NAJLEPSZĄ CENĘ!

NOWOŚĆ

Do kasy Next można już podłączyć wolnostojący wyświetlacz! Wyświetlacz może współpracować również z kasami: PS4000E, Sento LAN E, Soleo LAN E. Jest to wyświetlacz LCD na podstawie. Obszar wyświetlania: 4,3 cala, kolorowy. Wysokość całego wyświetlacza to 37 cm (na zamówienie może być dowolna wysokość). Wyświetlacz łączony jest do kas przewodem RS232 (wtyk RJ45) o długości ok. 1,25 m (nadmiar przewodu można schować w podstawie wyświetlacza).

Do uruchomienia wyświetlacza konieczne jest włączenie zasilania +5V na złącze RS232 kasy, do którego wyświetlacz jest podłączany (serwis).

wyswietlacz_next

INFORMACJA OGÓLNE
Nazwa: NOVITUS NEXT
Ilość PLU: bez ograniczeń
Grupy towarowe / działy: bez ograniczeń
Nazwa towaru: 40 znaków
Kody dowiązane: bez ograniczeń
Komplety towarów (towar+towar) bez ograniczeń
Bufor on-line: bez ograniczeń
Liczba kasjerów: bez ograniczeń
Prawa dostępu: tak
Rabaty / narzuty: tak
Rabaty czasowe: bez ograniczeń
Jednostki miary: bez ograniczeń
Formaty kodów ważonych: bez ograniczeń
Formaty kart rabatowych: dowolne
Opakowania zwrotne: bez ograniczeń
Tandemy (towar + opakowanie): bez ograniczeń
Formy płatności: gotówka, karta, bon płatniczy, przelew, waluty obce + definiowane bez ograniczeń przez usera, deaktywacja nieużywanych
Stawki PTU: 7
Liczba pozycji na paragonie: 255
Obsługa waluty Euro: tak
Elektroniczna kopia: karta uSD
Drukarka zamówień: Możliwość drukowania zamówień na kasie Next jak i na 3 drukarkach zewnętrznych podłączanych za pomocą RS232 lub Ethernetu
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Typ: Fujitsu (wrzuć i pracuj)
Obcinacz papieru: tak
Liczba znaków w wierszu: 42
Szerokość papieru: 57
Szybkość wydruku: 16 linii/s
Długość rolki papieru: 60 m
WYŚWIETLACZE
Wyświetlacz operatora: Ekran TFT kolorowy 7 cali, 800x480 piksele
Wyświetlacz klienta: graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
KLAWIATURA
Typ klawiatury: mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy
Liczba klawiszy: 20 klawiszy mechanicznych + ekran dotykowy
Zabezpieczenie klawiatury: klawiatura wyspowa, zabezpieczona przed zachlapaniem
INTERFEJSY
RS232: 3 x RS232
USB: 1 x USB (dwukanałowe)
USB host: 1 x (skaner, pendrive, klawiatura USB)
LAN: 1 x (PC, EFT, monitoring)
Inne interfejsy: 1 x HDMI, 1 x Audio
Szuflada: pasywna, 6-24 V
Urządzenia współpracujące: komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
ZASILANIE
Zasilacz: 230V / 12V / 2A
Akumulator: 6V, 3Ah (40 000 wierszy, 2 500 paragonów)
WYMIARY
Szerokość: (mm): 262
Głębokość: (mm): 242
Wysokość: (mm): 96
Waga: (kg): 1,8

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi kasy Novitus Next

POBIERZ