Obniżka! POSNET TEMO HS EJ Zobacz większe

POSNET TEMO HS EJ

Nowy produkt

2 212,77 zł brutto

-615,00 zł

2 827,77 zł brutto

POSNET TEMO HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku. Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Więcej szczegółów

Posnet Temo HS to najmniejsze i najlżejsze fiskalne urządzenie mobilne. Drukarka współpracuje z dostępnymi na polskim rynku programami obsługującymi sprzedaż towarów i usług. Dodatkowo zastosowanie modułu Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z laptopem bądź tabletem.

Każdy paragon, fakturę i wydruk niefiskalny możesz wzbogacić dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Użytkownik sam może zdefiniować, co będzie drukowane np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy czy promocja okolicznościowa.

Drukarki Temo HS mają możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu. Według obecnych przepisów NIP nabywcy możemy drukować na paragonach o wartości do 450 PLN lub 100 EUR.

Temo HS udostępnia szeroką gamę formatek umożliwiających pełną obsługę wydruków dotyczących m.in.: płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych i rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM. Ponadto „Superformatka” umożliwia generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych, dzięki czemu użytkownik może tworzyć własne wydruki o treści dostosowanej do jego indywidualnych wymagań.

CECHY I FUNKCJE POSNET TEMO HS EJ:

- kopia elektroniczna paragonu z możliwością zdalnej archiwizacji (EJ),
- zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja),
- drukowanie faktur VAT (FV),
- wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu,
- możliwość drukowania grafiki i kodów 2D w nagłówku i stopce paragonów, faktur VAT i wydruków niefiskalnych,
- dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie,
- wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy),
- formatki wydruków m.in. do obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych,
- system raportów i wydruków umożliwiający obsługę transakcji elektronicznych,
- przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym.