Aktualności


Oferta dla usług


Świadczenie usług na rzecz klientów indywidualnych to niełatwe zadanie. Niezależnie od reprezentowanej branży, usługobiorcy często wymagają zarówno rzetelności, jak i szybkiej obsługi. Dlatego warto zdecydować się na niezawodną kasę fiskalną, która zautomatyzuje wiele procedur oraz zapewni wygodę w codziennej pracy. W jednym przedsiębiorstwie sprawdzi się bowiem mała i poręczna kasa fiskalna, podczas gdy drugie będzie wymagało wdrożenia bardziej zaawansowanego modelu. Jeżeli szukasz wsparcia w wyborze odpowiedniego rozwiązania technologicznego, skorzystaj z dostępnego na tej stronie katalogu urządzeń dla firm usługowych.
Czytaj dalej

Oferta dla gastronomia


Bary i restauracje to szczególny rodzaj punktów gastronomicznych. Nie oznacza to jednak, że gastronomia nie potrzebuje praktycznych i nowoczesnych kas fiskalnych. W działalności tego typu niezawodne i kompaktowe urządzenia elektroniczne są wręcz niezbędne. Co więcej, ze względu na to, że dany model będzie stosowany praktycznie codziennie, zawsze duże znaczenie ma prostota obsługi. Na szczęście produkowane dziś urządzenia wyróżniają się zarówno wieloma rozwiązaniami, które przekładają się na jakość pracy, jak i ergonomiczną konstrukcją. 
Czytaj dalej

Urządzenia dla sieci sklepów


Urządzenia rejestrujące, które nie tylko zautomatyzują prowadzenie sprzedaży, ale także zapewnią płynną współpracę z innymi elementami rozwiązania systemowego, np. skanerem kodów kreskowych, terminalem płatniczym, szufladą kasową lub wagą elektroniczną. Poniżej znajdziesz modele stworzone do pracy w takich okolicznościach. 
Czytaj dalej
 Szykuje się rewolucja

Szykuje się rewolucja


Od stycznia 2018 r. będą stopniowo wycofywane kasy fiskalne z paragonami papierowymi, kasy on-line obligatoryjnie będą stosowały branże szczególnie narażone na ryzyko nadużyć podatkowych.
Czytaj dalej
Ryczałt

Ryczałt


Nasza firma oferuje możliwość wsparcia technicznego zryczałtowanego w ciągu miesiąca. Mówimy tu o pomocy za pomocą programu Team Viewer oraz kontakcie telefonicznym z naszym Help Deskiem.
Czytaj dalej
Jak uzyskać ulgę na kasę ?

Jak uzyskać ulgę na kasę ?


Podatnicy, którzy zakupili kasę fiskalną i rejestrują na niej sprzedaż, mają możliwość ubiegania się o zwrot za zakup kasy fiskalnejporadnik.wfirma.pl, jeśli dopełnią odpowiednich formalności z tym związanych
Czytaj dalej
Przepisy prawne

Przepisy prawne


test
Czytaj dalej
Druki do urzędu

Druki do urzędu


Czytaj dalej
Przyszłość kas on - line

Przyszłość kas on - line


Kolejna porcja newsów o przyszłości kas on-line. Prezentujemy Wam dzisiaj wszystkie te informacje, które w toku prac nad nowymi przepisami uznaliśmy za najbardziej pewne i nie podlegające już dalszym modyfikacjom, jednak nie można wykluczyć, że pojawią się jakieś drobne zmiany przedstawionych przez nas założeń.
Czytaj dalej
Rewolucja w kasach fiskalnych 2017

Rewolucja w kasach fiskalnych 2017


Kto musi je mieć po zmianie przepisów ? Sprzedający towary i świadczący usługi muszą wydawać paragony potwierdzające sprzedaż. Jeśli jednak nie przekroczy ona 20 tys. zł w ciągu roku, nie muszą instalować urządzenia. Od tej zasady są i będą w przyszłym roku wyjątki.
Czytaj dalej