Gastronomia

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów


602,70 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak:- obsługa rachunków,- zarządzanie zamówieniami oraz - wystawianie paragonów i faktur- system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe...


1 955,70 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspieracjące funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.


1 832,70 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Dodatkowy moduł wchodzący w skład pakietu dla gastronomii. Uzupełnia działanie całego systemu SOGA o możliwość szczegółowego rozliczania stanów oraz wartości magazynu, budowania receptur oraz ewidencjonowania dokumentów od dostawców.


602,70 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

SOGA Mobile - obsługa zdalnych bonowników. Coraz bardziej popularna i zdobywająca coraz szerszą rzeszę zwolenników forma sprzedaży kelnerskiej za pomocą tzw. zdalnych bonowników została również uwzględniona w naszym programie.


1 230,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

PC-Gastronom – to program dla branży gastronomicznej z intuicyjnym i prostym w obsłudze interfejsem kasjera i kelnera. We współpracy z programem PC-Market 7 i Konsola Kupca jest kompleksowym systemem do zarządzania restauracją i siecią placówek gastronomicznych.


1 228,77 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Bistro to program oferujący kompletne rozwiązania dla gastronomii: restauracji, fast food i pizzerii. Poznaj jego możliwości, dostępne konfiguracje i obsługiwane urządzenia współpracujące z programem.


479,70 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

BistroMo jest to moduł programu Bistro, przeznaczony do obsługi restauracji poprzez zdalne bonowniki (palmtopy). Kelner chodząc po sali może zbierać zamówienia do urządzenia przenośnego wyposażonego w bezprzewodową kartę WiFi i natychmiast przekazywać je do kuchni czy na bar. Do obsługi wymagane jest urządzenie PDA z systemem Windows Mobile (Windows CE)...

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów