Drukarki paragonowe

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

676,50 zł
550,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Drukarka, która dzięki swojej wszechstronności i niezawodności sprawdzi się w każdym miejscu.- prędkość wydruku aż do 300 mm/sekundę- porty komunikacyjne: USB, RS i LAN w standardzie bez dodatkowych opłat- obcinacz papieru dostępny już w konfiguracji podstawowej- nowoczesny design pozwalający na umieszczenie drukarki w eksponowanych stanowiskach...


690,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Niewielka drukarka termiczna drukarka paragonowa do wszechstronnego wykorzystania. 


775,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Niewielka drukarka termiczna drukarka paragonowa do wszechstronnego wykorzystania. Drukarka paragonowa. Drukarka kuchenna. Model CT-S281 wyposażony jest dodatkowo w obcinacz papieru. 


890,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

CT-S310 to niewielka drukarka termiczna charakteryzująca się szybkim wydrukiem. W drukarce zastosowano system wymiany papieru Paper-drop-in znacznie ułatwiający obsługę drukarki. Drukarka ma możliwość pracy zarówno w ustawieniu poziomym jak i pionowym oraz możliwość mocowania na ścianie. Dzięki specjalnemu  oprogramowanie konfiguracja drukarki może być w...


990,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Niezawodna drukarka paragonowa CITIZEN thermal CT-S601.


1 350,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Najbardziej wydajna termiczna drukarka paragonowa dostępna aktualnie w ofercie.


990,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Najnowsza drukarka igłowa CITIZEN. Wielorakość dostępnych wariantów czyni z niej wysoce uniwersalną drukarkę do wielu zastosowań. Dostępna w kolorze białym i czarnym.


1 285,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Przenośna drukarka paragonowa wyposażona dodatkowo w czytnik kart magnetycznych (MCR).


1 385,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Przenośna drukarka paragonowa wykorzystująca do komunikacji złącze Bluetooth.


1 055,00 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Przenośna drukarka paragonowa wyposażona dodatkowo w czytnik kart magnetycznych.

848,70 zł
799,50 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

Drukarka paragonowa o bardzo szerokim zastosowaniu. Najpopularniejsze miejsca zastosowania drukarki to gastronomia, kantory, stanowiska kasowe, restauracje, laboratoria, apteki firmy usługowe. Służyć może także do druku biletów wstępu do kin, muzeów, teatrów lub na imprezy sportowe.


110,70 zł *cena brutto

DOSTĘPNY

BUZZER! Urządzenie generujące dodatkowy głośny sygnał dźwiękowy sygnalizujący pojawienie się wydruku na drukarce kuchennej. Wykorzystywany szczególnie na kuchniach o dużym nasileniu hałasu.Komunikacja z drukarką odbywa się poprzez złącze RJ-11, 24V. Długość przewodu sygnałowego ok. 150cm.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów